Schneider Modicon TM3 kiegészítő, TM3 busz bővítő adatátviteli modul (TM3XREC1 adatfogató modulhoz) TM3XTRA1
Bruttó 41 654 Ft
TM3XTRA1
Modicon TM3 kiegészítő, TM3 busz bővítő adatátviteli modul (TM3XREC1 adatfogató modulhoz)
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Modicon TM3 kiegészítő, TM3 busz bővítő adatátviteli modul (TM3XREC1 adatfogató modulhoz)
| Terméktanúsítványok | METI Denan |
| Tárolási magasság | 0-3000 m |
| Ütésállóság | 15 gn esetén 11 ms |
| Termék vagy alkatrész típusa | távoli adómodul |
| Rezgési ellenállás | 3,5 mm állandó amplitúdó -5-8.4 Hz mellett DIN sín |
| Nettó súly | 0.065 kg |
| Áramfelvétel | 100 mA -5 V DC elkülönítetlen csatlakozóval Un-nél |
| Szerelési támogatás | cilinder típusú TH35-15 sín megfelel IEC 60721-3-3 |
| Helyi jelzés | tápellátás, diagnosztikai: 1 LED (zöld) |
| Termékcsalád kompatibilitása | Modicon M251 |
| Szélesség | 23.65 mm |
| Mélység | 73.3 mm |
| Működési magasság | 0...2000 m |
| Elektromágneses kibocsátás | sugárzott kibocsátások - tesztszint: 40 dBµV/m class A ( 10 mA 1 percig) -30-230 MHz megfelel IEC 55011 |
| Ellenállás vezetett, rádiófrekvenciás mezok által keltett zavarokkal szemben | 10 V 0,15...8 MHz megfelel IEC 61000-4-6 3-as szint |
| Villamos csatlakozás | RJ45 AS-Interface csatlakozó a busz jeladójának csatlakoztatásához |
| Magasság | 90 mm |
| Elektromágneses mezőkkel szembeni ellenállás | 10 V/m 80 MHz...1 GHz megfelel IEC 61000-4-3 3. szint |
| Termékválaszték | Modicon TM3 Safety |
| Szabványok | M20 osztály CSA C22.2 No 213 Class I Division 2 |
| Szennyezettségi fok | 2 |
| A környezeti levegő hőmérséklete a működéshez | -10-55 °C (függőleges telepítés) |
| Jelölés | CE |
| Maximális teljesítmény disszipáció [W] | 0.6 W |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-70 °C |
| Kábeltávolság a készülékek között | 0.5-5 mm hosszabbító kábel mellett 2 RJ45 vezető vevő és adó között |
| Relatív páratartalom | 5-95 % kontaktuspaszta nélkül |
| IP védettségi szint | IP20 eltávolított védőfedéllel |
| Ellenállás elektrosztatikus kisüléssel szemben | 8 kV mind a 3 tengelyen megfelel IEC 61000-4-2 3. szint |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×