Modicon STB elosztott I/O, EOS modul Pref Devices kit
| Terméktanúsítványok | FR.ME63.B02375 |
| Ütésállóság | 35 gn esetén 11 ms megfelel IEC 92 |
| Termék vagy alkatrész típusa | EOS belső busz bővítőmodul |
| Rezgési ellenállás | +/-0,5 mm -10-58 Hz |
| Szerelési hely | a szegmens vége (kivéve az utolsó szegmenst) |
| Túlfeszültség kategória | II |
| Készlet tartalma | STBXBE1100 modul |
| Működési magasság | <= 2000 m |
| Termékválaszték | Modicon STB elosztott I/O megoldás |
| Elektromágneses kompatibilitás | védettség gyors tranziensekkel szemben megfelel IEC 61131-2 : 2003 |
| Jelölés | CE |
| IP védettségi fok | IP20 megfelel IEC 61131-2 class 1 |
| Villamos csatlakozás | rögzített kábel esetén interfész |
| Szennyezettségi fok | 2 megfelel IEC 60664-1 |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-85 °C |
| Relatív páratartalom | 95-95 % -60-60 °C kontaktuspaszta nélkül |
| Termék kompatibilitása | szabványos STB modulok |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×