Schneider Electric ABR7S33 – A Modicon ABE7 elektromechanikus reléje (EMR), amely 24 VDC tekercsfeszültséget használ, és 1 CO (váltó) érintkezővel rendelkezik, akár 10 A kapcsolási áramerősséggel. 12 mm széles kialakítása biztosítja a stabil rögzítést és a könnyű telepítést ipari vezérlőszekrényekben. Erős kapcsolási teljesítményének köszönhetően megbízható megoldás nagyobb áramigényű rendszerekhez, ahol stabil és hosszú élettartamú működés szükséges.
| Vezérlőáramkör típusa | DC |
| Minimális kapcsolóáram | 100 mA ->= 5 V |
| Termékválaszték | Advantys Telefast ABE7 |
| Maximum power dissipation per pole | 0.6 W |
| Termék vagy alkatrész típusa | dugaszolható relé |
| [Ith] egyezményes nyitott szerelési termikus áram | 10 A |
| Dielektromos szilárdság | 2000 V megfelel IEC 60947-1 |
| Kapcsolt biztosíték méretezés | 1 A, gyors olvadóbiztosító |
| Elektromos élettartam | 500000 ciklus, maximális kapcsolóáram: 1400 mA -24 V DC-14 10 ms |
| Nettó súly | 0.017 kg |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 2.5 kV megfelel IEC 60947-1 |
| Szélesség osztás méret | 12 mm |
| Maximális kapcsolási feszültség | 130 V DC megfelel IEC 60947-5-1/1991 |
| Maximálás ellenállás mikromegszakításokkal szemben | 5 ms |
| Érintkezők típusa és összetétele | 1 kapcsolási ciklus |
| Mechanikai tartósság | 20000000 ciklus |
| Mennyiség készletenként | 4 darabos készlet |
| Kioldási feszültség | 3.6 V -20 °C |
| Üzemelési ráta Hz-ben | 5 Hz nincs terhelés |
| Termék kompatibilitása | ABE7P08T330E |
| [Uc] vezérlőáramkör feszültsége | 24 V |
| Elektromos megbízhatóság | 0,00000001 |
| Küszöb kioldási feszültség | 16,8 V -40 °C |
| Kioldási áram | 3.5 mA -20 °C |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×