Schneider Modicon ABE7 elosztóblokk, 12 mm SSR/EMR relés, 16ki digitális csatorna, relé nélkül ABE7P16T330
Bruttó 141 325 Ft
ABE7P16T330
Modicon ABE7 elosztóblokk, 12 mm SSR/EMR relés, 16ki digitális csatorna, relé nélkül
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Schneider Electric ABE7P16T330 – Modicon ABE7 elosztóblokk, 12 mm SSR/EMR relés, 16 ki digitális csatorna, relé nélkül. Ez a 12 mm széles elosztóblokk a Schneider Electric Modicon ABE7 sorozat része, amely 16 digitális kimeneti csatornával rendelkezik, és SSR vagy EMR relékhez történő csatlakoztatásra alkalmas. Kiválóan alkalmazható ipari automatizálásban, vezérlőpanelekben és PLC alapú rendszerekben, ahol stabil és gyors csatlakozási lehetőséget biztosít. Az üzemi hőmérséklet -5°C és +60°C, a tárolási hőmérséklet -40°C és +85°C, így hosszú távon megbízható működést nyújt szélsőséges körülmények között is.
| Terméktanúsítványok | DNV-GL |
| Termékválaszték | Modicon Atrium |
| Rövidzárlat-védelem | 1 A nem hozzáférhető belső biztosíték, 5 x 20 mm, gyors olvadóbiztosító (PNP pár) |
| Ellenállás sugárzásos mezőkkel szemben | 10 V/m (26000000-1000000000 Hz) megfelel IEC 61000-4-3 3. szint 3A szint |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 2.5 kV |
| LED állapota | 1 LED csatornánként (zöld) csatornaállapot (CH00) |
| Telepítési kategória | II megfelel IEC 60664-1 |
| Maximum current per output common | 16 A |
| A környezeti levegő hőmérséklete a működéshez | -5-60 °C megfelel IEC 61131-2 : 2003 |
| Ütésállóság | 15 gn esetén 11 ms megfelel IEC 60068-2-27, Ea tesztek |
| Termék vagy alkatrész típusa | alaplap dugaszolható elektromechanikus jelfogóval |
| Rezgési ellenállás | 2 gn egyenletes gyorsulás (f= 10-150 Hz) megfelel IEC 60068-2-6 |
| Nettó súly | 0.9 kg |
| Rögzítési mód | csíptetőkkel (35 mm szimmetrikus DIN sín) |
| IP védettségi fok | IP2X megfelel MSZ EN 60529 |
| Csatlakozás típusa | csavaros nyomólappal, 1 x 0,14...1 x 1,5 mm² (AWG 28...AWG 18) rugalmas kábelvéggel |
| Szennyezettségi fok | 2 megfelel IEC 60664-1 |
| Ellenállás izzó drótokkal szemben | 750 °C, kialvási idő <30 s megfelel IEC 60695-2-11 |
| Környezeti levegő hőmérséklet tárolásra | -40-80 °C megfelel IEC 61131-2 : 2003 |
| Polaritás eloszlás | feszültségmentes |
| Csatornák száma | 16 |
| Meghúzási nyomaték | 0.6 N.m mellett Ø 3.5 mm-es lemez csavarhúzó |
| Maximális betáp áram | 1 A |
| Ellenállás elektrosztatikus kisüléssel szemben | 4 kV (kontaktor zárva) 3A szint megfelel IEC 61000-4-2 3. szint |
| Tápáramkör típusa | DC elkülönítetlen |
| Feszültségesés a betáplálás biztosítékán | 0.3 V |
| Termék kompatibilitása | ABE7ACC21 |
| Alapzat típusa | kimeneti albázis |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | 19...30 V megfelel IEC 61131-2 : 2003 |
| [Ui] névleges szigetelési feszültség | 300 V tekercs áramtalanítás és NO nyitás megfelel IEC 60947-1 |
| Ellenállás gyors tranziensekkel szemben | 2 kV 3A szint megfelel IEC61000-4-4 1-es szint |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×