Schneider Modicon ABE7 elosztóblokk, 12 mm 1CO EMR relés, 5A, 16ki digitális csatorna, ABR7S33 relével ABE7R16T330
Bruttó 217 836 Ft
ABE7R16T330
Modicon ABE7 elosztóblokk, 12 mm 1CO EMR relés, 5A, 16ki digitális csatorna, ABR7S33 relével
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Schneider Electric ABE7R16T330 – Modicon ABE7 elosztóblokk, 12 mm 1CO EMR relés, 5A, 16 ki digitális csatorna, ABR7S33 relével. A Schneider Electric ABE7R16T330 egy robusztus kialakítású elosztóblokk, amely 16 digitális csatornával és 12 mm széles, váltóérintkezős (1CO) EMR relékkel van ellátva. Az ABR7S33 típusú relék biztosítják a megbízható kapcsolási funkciót, lehetővé téve akár 5A áram kezelését. Az eszköz 24V DC üzemi feszültséggel működik, üzemi hőmérséklete -5°C és +60°C között mozog, míg a tárolási hőmérséklete -40°C és +85°C között tartható fenn. Tökéletes választás PLC-vezérelt rendszerekhez, ipari automatizáláshoz és olyan alkalmazásokhoz, ahol nagyobb terhelésű kapcsolás szükséges.
| Terméktanúsítványok | UL-Aex |
| Termékválaszték | Modicon Atrium |
| Rövidzárlat-védelem | 1 A nem hozzáférhető belső biztosíték, 5 x 20 mm, gyors olvadóbiztosító (PNP pár) |
| Ellenállás sugárzásos mezőkkel szemben | 10 V/m (26000000-1000000000 Hz) megfelel IEC 61000-4-3 3. szint 3A szint |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 2.5 kV |
| LED állapota | 1 LED csatornánként (zöld) csatornaállapot (CH00) |
| Telepítési kategória | II megfelel IEC 60664-1 |
| A környezeti levegő hőmérséklete a működéshez | -5-60 °C megfelel IEC 61131-2 : 2003 |
| Ütésállóság | 15 gn esetén 11 ms megfelel IEC 60068-2-27, Ea tesztek |
| Termék vagy alkatrész típusa | alaplap dugaszolható elektromechanikus jelfogóval |
| Rezgési ellenállás | 2 gn egyenletes gyorsulás (f= 10-150 Hz) megfelel IEC 60068-2-6 |
| Nettó súly | 1.3 kg |
| Rögzítési mód | csíptetőkkel (35 mm szimmetrikus DIN sín) |
| IP védettségi fok | IP2X megfelel MSZ EN 60529 |
| Érintkezők típusa és összetétele | 1 kapcsolási ciklus |
| Szennyezettségi fok | 2 megfelel IEC 60664-1 |
| Ellenállás izzó drótokkal szemben | 750 °C megfelel IEC 60695-2-11 |
| Környezeti levegő hőmérséklet tárolásra | -40-80 °C megfelel IEC 61131-2 : 2003 |
| Polaritás eloszlás | feszültségmentes |
| Csatornák száma | 16 |
| Meghúzási nyomaték | 0.6 N.m mellett Ø 3.5 mm-es lemez csavarhúzó |
| Maximális betáp áram | 1 A |
| Ellenállás elektrosztatikus kisüléssel szemben | 4 kV (kontaktor zárva) 3A szint megfelel IEC 61000-4-2 3. szint |
| Tápáramkör típusa | DC elkülönítetlen |
| Feszültségesés a betáplálás biztosítékán | 0.3 V |
| Termék kompatibilitása | ABR7S33 |
| Alapzat típusa | kimeneti albázis |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | 19...30 V megfelel IEC 61131-2 : 2003 |
| [Ui] névleges szigetelési feszültség | 2000 V kapcsok/szerelősínek |
| Ellenállás gyors tranziensekkel szemben | 2 kV 3A szint megfelel IEC61000-4-4 1-es szint |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×