Schneider Modicon ABE7 elosztóblokk, 10 mm 1NO EMR relés, 4A, 16ki digitális csatorna, ABR7S21 relével ABE7R16T212
Bruttó 199 159 Ft
ABE7R16T212
Modicon ABE7 elosztóblokk, 10 mm 1NO EMR relés, 4A, 16ki digitális csatorna, ABR7S21 relével
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Schneider Electric ABE7R16T212 – Modicon ABE7 elosztóblokk, 10 mm 1NO EMR relés, 4A, 16 ki digitális csatorna, ABR7S21 relével. A Schneider Electric ABE7R16T212 egy ipari felhasználásra tervezett elosztóblokk, amely 16 digitális kimeneti csatornával és 10 mm széles, normál nyitott (1NO) EMR relékkel rendelkezik. Az eszköz az ABR7S21 reléket használja, amelyek megbízható kapcsolási funkciót biztosítanak akár 4A terhelésig. A modul 24V DC feszültséggel működik, és üzemi hőmérséklete -5°C és +60°C között mozog, míg a tárolási hőmérséklet -40°C és +85°C között tartható. Ideális választás vezérlőpanelekben és automatizálási rendszerekben, ahol gyors és stabil kapcsolásra van szükség.
| Terméktanúsítványok | CSA-Ex |
| Termékválaszték | Modicon Atrium |
| Rövidzárlat-védelem | 1 A nem hozzáférhető belső biztosíték, 5 x 20 mm, gyors olvadóbiztosító (PNP pár) |
| Ellenállás sugárzásos mezőkkel szemben | 10 V/m (26000000-1000000000 Hz) megfelel IEC 61000-4-3 3. szint 3A szint |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 2.5 kV |
| LED állapota | 1 LED csatornánként (zöld) csatornaállapot (CH00) |
| Telepítési kategória | II megfelel IEC 60664-1 |
| A környezeti levegő hőmérséklete a működéshez | -5-60 °C megfelel IEC 61131-2 : 2003 |
| Ütésállóság | 15 gn esetén 11 ms megfelel IEC 60068-2-27, Ea tesztek |
| Termék vagy alkatrész típusa | alaplap dugaszolható elektromechanikus jelfogóval |
| Rezgési ellenállás | 2 gn egyenletes gyorsulás (f= 10-150 Hz) megfelel IEC 60068-2-6 |
| Nettó súly | 0.73 kg |
| Rögzítési mód | csíptetőkkel (35 mm szimmetrikus DIN sín) |
| IP védettségi fok | IP2X megfelel MSZ EN 60529 |
| Érintkezők típusa és összetétele | 1 NO |
| Szennyezettségi fok | 2 megfelel IEC 60664-1 |
| Ellenállás izzó drótokkal szemben | 750 °C megfelel IEC 60695-2-11 |
| Környezeti levegő hőmérséklet tárolásra | -40-80 °C megfelel IEC 61131-2 : 2003 |
| Polaritás eloszlás | 8 csatorna 2 csoportjaként közös polaritás elosztó érintkező |
| Csatornák száma | 16 |
| Meghúzási nyomaték | 0.6 N.m mellett Ø 3.5 mm-es lemez csavarhúzó |
| Maximális betáp áram | 1 A |
| Ellenállás elektrosztatikus kisüléssel szemben | 4 kV (kontaktor zárva) 3A szint megfelel IEC 61000-4-2 3. szint |
| Tápáramkör típusa | DC elkülönítetlen |
| Feszültségesés a betáplálás biztosítékán | 0.3 V |
| Termék kompatibilitása | ABR7S21 |
| Alapzat típusa | kimeneti albázis |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | 19...30 V megfelel IEC 61131-2 : 2003 |
| [Ui] névleges szigetelési feszültség | 2000 V kapcsok/szerelősínek |
| Ellenállás gyors tranziensekkel szemben | 2 kV 3A szint megfelel IEC61000-4-4 1-es szint |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×