MERTEN Relés végrehajtó egység, egy kimenettel
| [Ue] névleges üzemi feszültség | 220/240 V AC 50/60 Hz |
| Magasság | 71 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -5-35 °C |
| Termékválaszték | Merten M-Arc |
| Készülék felszerelése | süllyesztett |
| Rögzítési mód | csavarokkal és karmokkal |
| Termék vagy alkatrész típusa | multifunkciós bemeneti modul |
| Termékcsalád | Merten System Design |
| Készülék bemutatása | mechanizmus rögzítőkerettel |
| Technológia típusa | RFID |
| Termékcsalád kompatibilitása | PlusLink |
| Szélesség | 71 mm |
| Billentyűk száma | 1 |
| Terhelés típusa | rezisztív: 2200 W |
| Készülék alkalmazás | világításvezérlés |
| IP védettségi fok | IP20 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×