MERTEN Redőnynyomó, rugós bekötés, 10A
| Hálózati frekvencia | 50/60 Hz |
| Reteszeléses típusa | elektromos és mechanikus |
| Magasság | 71 mm |
| Működtetőszerkezet | billentyű |
| Termékválaszték | Merten M-Arc |
| Készülék felszerelése | süllyesztett |
| Névleges áram | 10 A |
| Hálózat típusa | AC |
| Rögzítési mód | csavarokkal és karmokkal |
| Termék vagy alkatrész típusa | redőnyvezérlés |
| Termék neve | Merten inserts |
| Termékcsalád | Merten System Design |
| Vezérlő típusa | nyomógomb |
| Készülék bemutatása | mechanizmus rögzítőkerettel |
| Technológia típusa | elektromechanikus |
| Kapcsolási funkció | Egypólusú |
| Szélesség | 71 mm |
| Billentyűk száma | 2 |
| IP védettségi fok | IP20 |
| [Ue] névleges üzemi feszültség | 250 V |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×