MERTEN Padlótermosztát, kapcsolóval, 250 V, 10 A, D-Life, szahara
| Hálózati frekvencia | 50/60 Hz |
| Magasság | 71 mm |
| Termékválaszték | Merten System M |
| Készülék felszerelése | süllyesztett |
| Hálózat típusa | AC |
| Rögzítési mód | csavarokkal |
| Névleges áramerősség | 10 A (ohmos terhelésen terhelés) |
| Termék vagy alkatrész típusa | termosztát |
| Színárnyalat | szahara |
| Termék neve | System Design |
| Termékcsalád | Merten System Design |
| Készülék bemutatása | mechanism with cover plate |
| Rendelkezésre álló funkció | A kapcsoló hőmérsékletének csökkentésével |
| Érintkezők típusa és összetétele | 1 NO |
| Technológia típusa | elektronikus |
| Termék specifikus alkalmazás | heating |
| Anyag | Termoplasztikus ABS-UV stabilizálódott |
| Szélesség | 71 mm |
| Hiszterézis | 1 K |
| Mélység | 41 mm |
| Készülék alkalmazás | floor |
| IP védettségi fok | IP20 |
| [Ue] névleges üzemi feszültség | 230 V |
| Fő színárnyalat | szahara |
| Bekötési pontok száma | 8 rugós bekötés |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×