A Schneider Electric MERTEN MTN403105, M-Elegance titánium színű egyes keret letisztult és modern megjelenést kölcsönöz otthona elektromos szerelvényeinek. A fém keret kiváló minőségű anyagokból készült, így biztosítja a tartósságot és a hosszú élettartamot. A titánium színű kivitel elegáns és kifinomult, tökéletesen illeszkedik bármilyen belső térhez. A keret kompatibilis a Schneider Electric M-Elegance termékcsalád valamennyi szerelvényével, így Ön könnyedén összeállíthatja a tökéletes elektromos installációt.
A Schneider Electric MERTEN MTN403105, M-Elegance titánium színű egyes keret tökéletes választás, ha Ön egy stílusos és tartós keretet keres otthona elektromos szerelvényeihez.
| Magasság | 90 mm |
| Termékválaszték | Merten Trancent |
| Sorolás száma | 1-es sorolás |
| Felületkezelés | fényes |
| Esztétikai név | M-Elegance metal |
| Termék vagy alkatrész típusa | keret |
| Színárnyalat | titánium |
| Termékcsalád | Merten System Design |
| Anyag | fém |
| Szélesség | 90 mm |
| Mélység | 12 mm |
| IP védettségi fok | IP20 |
| Fő színárnyalat | titánium |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×