MERTEN Kommunikációs fedlap, D-Life, szahara
| Termék rendeltetési helye | Ferde kimenet |
| Magasság | 41 mm |
| Termékválaszték | Merten System M |
| Készülék felszerelése | süllyesztett |
| Termékcsalád kompatibilitása | Merten System M Ferde kimenet |
| Rögzítési mód | csavarral |
| Esztétikai név | System Design |
| Felületkezelési mód | lakkozott |
| Termék vagy alkatrész típusa | fedlap |
| Színárnyalat | szahara |
| Hosszúság | 71 mm |
| További információk a csatlakozóaljzatról | Nyomtatható címke jelzőtáblával |
| Termékcsalád | Merten System Design |
| Készülék bemutatása | cover plate with fixing frame |
| Anyag | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol) matt |
| Szélesség | 71 mm |
| Fő színárnyalat | szahara |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×