Merten-KNX Zselés ólom akkumulátor 12V 18 Ah
| Magasság | 166 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -15-40 °C |
| Termékválaszték | KNX |
| Termék vagy alkatrész típusa | tartalék akkumulátor |
| Hosszúság | 180 mm |
| Akkumulátor típusa | LiFePO4 |
| Anyag | műanyag: doboz |
| Akkumulátor-kapacitás | 18 AH |
| Szélesség | 72 mm |
| Piaci szegmens | kiskereskedelmi |
| [Ue] névleges üzemi feszültség | 12 V |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×