Merten-KNX Tápegység REG, 24 V DC / 0.4 A
| Csatlakozások - bekötési pontok | csavaros bekötések |
| Magasság | 68.1 mm |
| Kimeneti áram | 0,4 A |
| Termékválaszték | KNX |
| Rögzítés | DIN sín |
| A használat feltétele | egyéb készülék |
| Termék vagy alkatrész típusa | tápegység blokk |
| Névleges üzemi teljesítmény W-ban | 9.6 W |
| Busz típusa | KNX |
| Kimeneti feszültség | 24 V |
| Modul funkciója | kimeneti feszültség stabilizálással |
| Szélesség | 17.5 mm |
| Piaci szegmens | kiskereskedelmi |
| Mélység | 68.1 mm |
| IP védettségi fok | IP20 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×