Merten-KNX REG-K fan coil aktor
| Termékválaszték | KNX |
| Bemeneti funkció | jelfeszültség (SELV): 2 x bináris |
| Vezetékes eszköz felszerelése | DIN rail |
| 18 mm távolság | 4 |
| Működési mód | kézi |
| Termék vagy alkatrész típusa | fűtési aktor |
| Busz típusa | KNX |
| Kimeneti áram | 0,5 A - 5 x esetén folytonos kimenet, 0 – 100% |
| Piaci szegmens | kiskereskedelmi |
| Terhelés típusa | szelep: 230 V AC |
| IP védettségi fok | IP20 |
| [Ue] névleges üzemi feszültség | 207...253 V |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×