Merten-KNX REG-K/4x/10 zsalumozgató aktor kézi üzemmóddal
| Terhelés típusa | motor: 434 W, 100 V AC |
| [Ue] névleges üzemi feszültség | 100...240 V AC 50...60 Hz |
| Termékválaszték | KNX |
| Rögzítés | DIN sín |
| 18 mm távolság | 4 |
| Működési mód | kézi |
| Termék vagy alkatrész típusa | zsalu és fűtés aktor |
| Busz típusa | KNX |
| [In] névleges áram | 10 A |
| Helyi jelzés | LED |
| Piaci szegmens | kiskereskedelmi |
| Kimenetek száma | 4 |
| IP védettségi fok | IP20 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×