Merten-KNX REG-K/2x230/16 kapcsolóaktor kézi üzemmóddal és áramérzékeléssel
| Hálózati frekvencia | 50...60 Hz |
| Terhelés típusa | hagyományos izzó: <= 3600 W, 230 V AC |
| Termékválaszték | KNX |
| Rögzítés | DIN sín |
| Összesen 18 mm-es modulok | 2.5 |
| Érintkezők száma | 2 |
| Működési mód | kézi |
| Termék vagy alkatrész típusa | kapcsolóaktor |
| [In] névleges áramerősség | 0.1-16 A |
| Rendelkezésre álló funkció | áramérzékelés |
| Moduláris készülék bővebb információ | különböző fázisok csatlakoztathatóak |
| Busz típusa | KNX |
| Piaci szegmens | kiskereskedelmi |
| IP védettségi fok | IP20 |
| [Ue] névleges üzemi feszültség | 100...240 V |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×