Merten-KNX ARGUS 220 kültéri mozgásérzékelő, polárfehér
| Beállítás típusa | a fényérzékenység állítható |
| Érzékelő felület | oldalsó: 16 m |
| Készülék felszerelése | falon kívül |
| Termék vagy alkatrész típusa | mozgó érintkező |
| Munkaciklus | 9144 perc |
| Piaci szegmens | kiskereskedelmi |
| Színárnyalat | polárfehér |
| Termékválaszték | KNX |
| Időkésleltetés tartománya | 0...1 s (bekapcsol) |
| Szerelési magasság | 2.5 m |
| Termékcsalád | KNX |
| Busz típusa | KNX |
| Csatornák száma | 5 |
| Vízszintes érzékelési szög | 0-220 ° |
| Mozgásérzékelés terület | 24 m |
| Védelem típusa | kúszóáram zóna védelem |
| Színkód | RAL 9010 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×