Schneider Merten-KNX ARGUS 180/220m süllyesztett mozgásérzékelő , SystemM, polárfehér, fényes MTN631719
Bruttó 96 315 Ft
MTN631719
Merten-KNX ARGUS 180/220m süllyesztett mozgásérzékelő , SystemM, polárfehér, fényes
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Merten-KNX ARGUS 180/220m süllyesztett mozgásérzékelő , SystemM, polárfehér, fényes
| Beállítás típusa | a fényérzékenység állítható |
| Érzékelési szög | 180° vízszintes |
| Termékválaszték | KNX |
| Érzékelő felület | oldalsó: 8 m |
| Készülék felszerelése | süllyesztett |
| Esztétikai név | M-Plan glass |
| Termék vagy alkatrész típusa | mozgásérzékelő |
| Színárnyalat | polárfehér (RAL 9010) |
| Szerelési magasság | 2.2 m |
| Időkésleltetés | 1 másodperc bekapcsol |
| Munkaciklus | 15300 perc |
| Termékcsalád | Merten System Design |
| Készülék bemutatása | mechanizmus rögzítő kerettel és fedlappal |
| Busz típusa | KNX |
| Csatornák száma | 5 |
| Anyag | műanyag csillogó |
| Mozgásérzékelés terület | 16 m |
| Védelem típusa | kúszóáram zóna védelem |
| Piaci szegmens | kiskereskedelmi |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×