MERTEN Érintőképernyős univerzális termosztát
| Hálózati frekvencia | 50/60 Hz |
| Magasság | 71 mm |
| Termékválaszték | Merten M-Arc |
| Készülék felszerelése | süllyesztett |
| Hálózat típusa | AC |
| Rögzítési mód | csavarokkal |
| Névleges áramerősség | 16 A (ohmos terhelésen terhelés) |
| Termék vagy alkatrész típusa | termosztát |
| Termékcsalád | Merten System Design |
| Készülék bemutatása | mechanizmus rögzítőkerettel |
| Megjelenített információ | hőmérséklet °C-ban blue |
| Rendelkezésre álló funkció | Hőmérséklet érzékelés |
| Érintkezők típusa és összetétele | 1 NO |
| Technológia típusa | elektronikus |
| Termék specifikus alkalmazás | heating |
| Szélesség | 71 mm |
| Kijelző típusa | 2 x 7-segment LED |
| Hiszterézis | 0,5 K |
| Mélység | 26 mm |
| Készülék alkalmazás | floor and room |
| IP védettségi fok | IP20 |
| [Ue] névleges üzemi feszültség | 230 V |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×