MERTEN Borotva aljzat
| IK védettségi fok | IK03 |
| Magasság | 146 mm |
| Termékválaszték | Merten M-Arc |
| Készülék felszerelése | süllyesztett |
| Termék vagy alkatrész típusa | borotva-aljzat |
| Színárnyalat | fekete |
| Termék neve | Merten inserts |
| Anyag | fém |
| Termékcsalád | Merten System Design |
| IP védettségi fok | IP20 |
| Készülék bemutatása | mechanizmus rögzítőkerettel |
| Szélesség | 76 mm |
| Piaci szegmens | kiskereskedelmi |
| Mélység | 48 mm |
| [Ue] névleges üzemi feszültség | 230 V |
| Fő színárnyalat | fekete |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×