MERTEN ARGUS mozgásérzékelő, falon kívüli, IP54, polárfehér
| Hálózati frekvencia | 50/60 Hz |
| Készülék felszerelése | mennyezeti |
| Termék vagy alkatrész típusa | mozgásérzékelő |
| Színárnyalat | polárfehér |
| Fényerősség beállítása | 2-1000 lux |
| Szélesség | 121 mm |
| Mélység | 65 mm |
| Magasság | 121 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -20-50 °C |
| Termékválaszték | ARGUS jelenlétérzékelő |
| Termékcsalád | ARGUS |
| Szerelési magasság | 2.5-2.5 m |
| Érzékelő típusa | PIR |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Védelem típusa | külső olvadóbetét |
| Készülék alkalmazás | világítás |
| IP védettségi fok | IP54 |
| Fő színárnyalat | polárfehér |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×