Schneider Megszakító, ComPacT NSX800 TM-DC, 2P, 800 A, 50 kA 600 VDC, csupaszkábel-csatlakozás nélkül C1BN2TM800D
Bruttó 1 261 067 Ft
C1BN2TM800D
Megszakító, ComPacT NSX800 TM-DC, 2P, 800 A, 50 kA 600 VDC, csupaszkábel-csatlakozás nélkül
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A Schneider Electric NSX1200N sorozatába tartozó C1BN2TM800D kompakt megszakító kétpólusú (2P), és nagy, 800 amperes egyenáramú (DC) terhelések biztonságos megszakítására alkalmas. Az akár 50 kA-es megszakítóképességgel és hőmágneses (TMD) védelmi egységgel rendelkező készülék kifejezetten a nagy energiafelhasználású ipari környezetek, például adatközpontok vagy DC-üzemű ipari hajtások igényeire lett szabva. Masszív kialakítása mellett pontos védelmi mechanizmusával minimalizálja az üzemkiesések kockázatát.
| Terméktanúsítványok | CCC |
| [In] névleges áram | 800 A -40 °C |
| Ue névleges üzemi feszültség | 600 V DC |
| Szabványok | EN/IEC 60947-3 |
| Kioldóegység védelmi funkciók | LI |
| Rögzítés | síntartó kengyel |
| Hálózat típusa | DC |
| Pillanatnyi megszólalási érték beállítási tartomány | 2.5...5 x In |
| Bővítőhelyek száma | 6 csatlakozónyílás(ok) |
| Termék vagy alkatrész típusa | áramkör-megszakító |
| Termék neve | ComPacT NSX DC new generation |
| Hosszú idejű késleltetés beállítás típusa | rögzített |
| Pillanatnyi küszöbérték beállítási típus Ii | állítható |
| Nettó súly | 9.4 kg |
| Felhasználási kategória | AC |
| Áramütés védelmi osztály | II osztály |
| Ui névleges szigetelési feszültség | 750 V DC megfelel IEC 60947-2 |
| Pólusok megnevezése | 2P |
| Üzemi magasság | 0...2000 m hőmérséklettel járó jellemzőromlás nélkül |
| Szerelési pozíció | vízszintes és függőleges |
| Szélesség | 185 mm |
| Túlfeszültség kategória | II. osztály |
| Mélység | 110 mm |
| Kioldóegység technológia | termikus-mágneses |
| IK védettségi fok | IK07 megfelel IEC 62262 |
| Ics névleges üzemi zárlati megszakítóképesség | 12.5 kA -24...300 V DC megfelel IEC 60947-2 |
| Kioldóegység megnevezése | TM-DC |
| Magasság | 485 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-70 °C |
| Termékválaszték | ComPacT NSX630...1200 DC new generation |
| Szivárgóáram-védelem | nincs |
| Alsó csatlakozás | mellső |
| Védett pólusok leírása | 2D |
| Védelem típusa | L : for túlterhelés, rövidzárlat és fordított polaritás védelem |
| Termékcsalád | ComPacT new generation |
| IP védettségi fok | IP40 megfelel MSZ EN 60529 |
| Vezérlő típusa | kapcsoló |
| Elektromos élettartam | 2000 ciklus -600 V In/2 (1 pólus) |
| Hosszú idejű küszöbérték beállítási tartománya | 0,7...1 x In |
| Hosszú idejű megszólalási beállítástípus Ir | állítható |
| Felső csatlakozás | mellső |
| Szerelési mód | rögzített, 2 TL között |
| Szennyezettségi fok | 3 megfelel IEC 60664-1 |
| Megszakítási kapacitás | 50 kA Icu -24...300 V DC 1 s megfelel IEC 60947-2 |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -50-85 °C |
| Relatív páratartalom | 0-95 % |
| Alkalmasság leválasztásra | igen megfelel EN/IEC 60947-3 |
| Kioldó egység névleges értékek | 800-800 A -40 °C |
| Mechanikai tartósság | 5000 ciklus |
| Kompatibilitási kód | NSX800 |
| Csatlakozótüske | 45 mm |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 8 kV megfelel IEC 60947-2 |
| Készülék alkalmazás | elosztás |
| Készülék rövid neve | NSX1200 DC |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×