A Schneider Electric C10B4TM063 cikkszámú terméke egy NSX100B sorozatba tartozó kompakt megszakító, amely 25 kA megszakítóképességet kínál AC hálózatokban. Négypólusú, négy földelt vezetős (4P4D) kivitelben készül, 63A névleges áramerősséggel és TMD kioldóval, amely kombinálja a termikus és mágneses védelmet, biztosítva ezzel az elektromos rendszerek megbízhatóságát és biztonságát. A készülék 50/60 Hz hálózati frekvencián működik, II-es túlfeszültség-kategóriába sorolt, és II-es áramütésvédelmi osztályú, amely fokozott biztonságot garantál mind ipari, mind kereskedelmi környezetben.
| Hálózati frekvencia | 50/60 Hz |
| [In] névleges áram | 63 A -40 °C |
| Ue névleges üzemi feszültség | 6 V AC 50/60 Hz |
| Szabványok | EN/IEC 60947-1 |
| Kioldóegység védelmi funkciók | LI |
| Rögzítés | síntartó kengyel |
| Pillanatnyi megszólalási érték beállítási tartomány | 500 A |
| Termék vagy alkatrész típusa | áramkör-megszakító |
| Termék neve | Compact UL |
| Pillanatnyi küszöbérték beállítási típus Ii | rögzített |
| Pólusok megnevezése | 4P |
| Szerelési pozíció | vízszintes és függőleges |
| Szélesség | 140 mm |
| Mélység | 86 mm |
| IK védettségi fok | IK07 megfelel IEC 62262 |
| Kioldóegység megnevezése | TM-D |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-70 °C |
| Termékválaszték | ComPacT NSX100...250 new generation |
| Védett pólusok leírása | 4d |
| Védelem típusa | L : for túlterhelés, rövidzárlat és fordított polaritás védelem |
| Termékcsalád | ComPacT new generation |
| IP védettségi fok | IP40 megfelel MSZ EN 60529 |
| Vezérlő típusa | kapcsoló |
| Semleges védelmi beállítás | 1 x Ir (4d) |
| Hosszú idejű küszöbérték beállítási tartománya | 0,7...1 x In |
| Felső csatlakozás | mellső |
| Szerelési mód | rögzített, 2 TL között |
| Szennyezettségi fok | 3 megfelel IEC 60664-1 |
| Megszakítási kapacitás | 40 kA Icu -220/240 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2 |
| Mechanikai tartósság | 50000 ciklus |
| Csatlakozótüske | 35 mm |
| Készülék rövid neve | NSX100B |
| Terméktanúsítványok | CCC |
| Teljesítményveszteség pólusonként | 8.61 W |
| Hálózat típusa | AC |
| Bővítőhelyek száma | 5 csatlakozónyílás(ok) |
| Hosszú idejű késleltetés beállítás típusa | rögzített |
| Nettó súly | 2.4 kg |
| Hosszú ideju késleltetési beállítás | 120-400 s -1,5 x In |
| Felhasználási kategória | AC |
| Áramütés védelmi osztály | II osztály |
| Ui névleges szigetelési feszültség | 800 V AC 50/60 Hz |
| Üzemi magasság | 0...2000 m hőmérséklettel járó jellemzőromlás nélkül |
| Nulla helyzete | bal |
| Túlfeszültség kategória | II. osztály |
| Kioldóegység technológia | termikus-mágneses |
| Ics névleges üzemi zárlati megszakítóképesség | 40 kA -220/240 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2 |
| Magasság | 161 mm |
| Szivárgóáram-védelem | nincs |
| Alsó csatlakozás | mellső |
| Elektromos élettartam | 50000 ciklus -440 V In/2 (1 pólus) |
| Hosszú idejű megszólalási beállítástípus Ir | állítható |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -50-85 °C |
| Relatív páratartalom | 0-95 % |
| Alkalmasság leválasztásra | igen megfelel EN/IEC 60947-3 |
| Kioldó egység névleges értékek | 63-63 A -40 °C |
| Kompatibilitási kód | NSX100 |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 8 kV |
| Készülék alkalmazás | elosztás |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×