Schneider Megszakító alapkeret, ComPacT NSX400N, 50 kA 415 VAC 50/60 Hz, 400 A, kioldóegység nélkül, 4P C40N4
Bruttó 453 976 Ft
C40N4
Megszakító alapkeret, ComPacT NSX400N, 50 kA 415 VAC 50/60 Hz, 400 A, kioldóegység nélkül, 4P
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A C40N4 cikkszámú készülék a Schneider Electric ComPacT NSX400N sorozatának négypólusú megszakító alapkerete, amely 400 amperes névleges áramerősséggel és 50 kA megszakítóképességgel rendelkezik 415 V AC feszültségen. Ez az alapkeret lehetőséget biztosít a felhasználónak, hogy a rendszer igényeinek megfelelően válassza ki a megfelelő kioldóegységet, így testreszabott védelmet biztosítva. A készülék 50/60 Hz hálózati frekvencián működik, és akár 690 V üzemi feszültséget is képes kezelni, ami rugalmasságot biztosít különböző alkalmazásokban. Az IK07 védettségi fokozat 2 joule ütésállóságot jelent, biztosítva a mechanikai sérülésekkel szembeni védelmet. A megszakító -25 °C és +70 °C közötti környezeti hőmérsékleten is megbízhatóan működik, megfelelve az IEC 60947-2 szabványnak.
| Hálózati frekvencia | 50/60 Hz |
| [In] névleges áram | 400 A -40 °C |
| Ue névleges üzemi feszültség | 6 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2 |
| Szabványok | EN/IEC 60947-3 |
| Rögzítés | síntartó kengyel |
| Termék vagy alkatrész típusa | alapkeret |
| Termék neve | Compact UL |
| Pólusok megnevezése | 4P |
| Szélesség | 185 mm |
| Mélység | 110 mm |
| IK védettségi fok | IK07 megfelel IEC 62262 |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-70 °C |
| Csatlakozási távolság | 45 mm |
| Termékválaszték | ComPacT NSX400...630 new generation |
| Termékcsalád | ComPacT new generation |
| IP védettségi fok | IP40 megfelel MSZ EN 60529 |
| Vezérlő típusa | kapcsoló |
| Felső csatlakozás | mellső |
| Szerelési mód | rögzített, 2 TL között |
| Szennyezettségi fok | 3 megfelel IEC 60664-1 |
| Megszakítási kapacitás | 85 kA -240 V AC 50/60 Hz megfelel UL 508-CM |
| Védelem típusa | felcserélt pólusok elleni védelem nélkül |
| Készülék rövid neve | NSX400N |
| Terméktanúsítványok | UL-Aex |
| Hálózat típusa | AC |
| Felhasználási kategória | AC |
| Ui névleges szigetelési feszültség | 800 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2 |
| Mechanikai tartósság | 15000 ciklus megfelel IEC 60947-2 |
| Nulla helyzete | bal |
| Ics névleges üzemi zárlati megszakítóképesség | 11 kA -525 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2 |
| Magasság | 255 mm |
| Alsó csatlakozás | mellső |
| Elektromos élettartam | 12000 ciklus 440 V AC 50/60 Hz In/2 (1 pólus) megfelel IEC 60947-2 |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -50-85 °C |
| Alkalmasság leválasztásra | igen megfelel EN/IEC 60947-3 |
| Kompatibilitási kód | NSX400 |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 8 kV megfelel IEC 60947-2 |
| Készülék alkalmazás | elosztás |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×