Materp, NT fix szerelőlap W600
| Beépített készülék | rögzített, 2 TL között NT06...16 esetén Masterpact (3P vagy 4P) |
| Szekrény névleges méretei | - W: 600 mm |
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial SFHD |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szerelési tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | szerelőlemez rögzített része |
| Készülék összetétel | 1 szerelőlemez pánt |
| Nettó súly | 2.5 kg |
| Rögzítési mód | csavarokkal - csavartípus M6 - sín elhelyezés |
| Mélység | 155 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szélesség | 571 mm |
| Magasság | 30 mm |
| Anyag | acél |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szerelési hely | on universal cross railszélesség65 mm) |
| Szerelőlemez leírás | előlyukasztott |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×