A Schneider Electric LP1D80004BW cikkszámú mágneskapcsoló a TeSys D termékválaszték csúcskategóriás, 4P kivitelű megszakító kontaktora, amelyet ipari környezetben történő ellenálló terhelések kapcsolására fejlesztettek ki. A készülék 125 A névleges üzemi áramot képes kapcsolni AC-1 kategóriában, üzemi feszültségtartománya pedig akár 690 V AC-ig vagy 300 V DC-ig is terjed. Vezérlőköre 24 V DC feszültséggel működik, széles működési tartományban (0,75–1,2 Uc), és beépített fojtómodul nélküli kialakítása révén hatékonyan illeszkedik szabványos DC vezérlőrendszerekhez. A kontaktor 4 záró érintkezővel (4 NO) rendelkezik, védőfedél nélkül szállított kivitelben. Elektromos élettartama eléri a 800 000 ciklust 125 A terhelés mellett, mechanikai tartóssága pedig 4 millió ciklus, így hosszú távú, nagy megbízhatóságú működésre tervezett. A kapcsolási teljesítménye eléri az 1100 A-t, rövid idejű túlterhelési áramállósága pedig akár 990 A 1 másodpercig, ami magas fokú védelemmel és biztonsággal párosul. A készülék betáplálási oldala szállításkor csatlakozó nélkül, különféle keresztmetszetű vezetékek csavaros bekötésére alkalmas (4–50 mm²), a vezérlőoldalon pedig 1–4 mm² keresztmetszetű kábelek csatlakoztathatók. Meghúzási nyomatékai és a csavaros csatlakozások típusai teljeskörű kompatibilitást biztosítanak az ipari telepítésekhez. A LP1D80004BW IP20 védettségű, 850 °C-ig tűzálló (IEC 60695-2-1), V1 égésgátló besorolású, -40 °C-tól egészen +60 °C-ig terjedő hőmérsékleti tartományban működtethető, és 3000 méteres tengerszint feletti magasságig használható. A termék megfelel a legfontosabb nemzetközi szabványoknak (IEC, UL, CSA), és rendelkezik többek között BV, DNV-GL, CCC, EAC, GOST és UKR tanúsítvánnyal is. A megbízhatóságot és hosszú élettartamot kereső ipari felhasználók számára a LP1D80004BW mágneskapcsoló robusztus, pontos és jól skálázható megoldást jelent.
| Ue névleges üzemi feszültség | betápláló áramkör: <= 690 V AC 26 MHz...1 GHz |
| Rögzítés | sín |
| Érintkező kompatibilitás | M4 |
| Mágneskapcsoló alkalmazás | ellenálló töltés |
| Tartási áramfogyasztás W-ben | 22-22 W -20 °C |
| Termék vagy alkatrész típusa | megszakító kontaktor |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 8 kV megfelel IEC 60947-1 |
| Pólus érintkező összetétel | 4 NO |
| Csatlakozás típusa | vezérlő áramkör: csavaros csatlakozás 1 1-4 mm² - cable stiffness: rugalmas kábelvég nélkül |
| Égésgátlás | V1 megfelel UL 94 |
| Üzemelési ráta | 3600 cikl/óra - <60 °C |
| Bekapcsolási túláram W-ben | 22-22 W 20 °C) |
| Pólusok megnevezése | 4P |
| Szélesség | 96 mm |
| Mélység | 181 mm |
| Termékválaszték | TeSys D mágneskapcsoló |
| Ith konvencionális termikus szabad levegő áram | 125 A (at 60 °C) for betápláló áramkör |
| Vezérlőkör feszültség korlátok | 0,1...0,3 Uc -40-70 °C kidobás DC |
| Biztonság megbízhatósági szintje | B10d = 1369863 ciklus mágneskapcsoló névleges terheléssel megfelel EN/ISO 13849-2 |
| Szennyezettségi fok | 3 |
| Névleges megszakítóképesség | 1100 A at 440 V for betápláló áramkör conforming to IEC 60947-1 |
| Irms névleges bekapcsolási teljesítmény | 1100 A at 440 V for betápláló áramkör conforming to IEC 60947-1 |
| Termékcsalád | Thalassa |
| Időállandó | 75 ms |
| Üzemidő | 6...20 ms nyitás |
| Meghúzási nyomaték | vezérlő áramkör: 1.2 N.m - mellett csavaros csatlakozás - csavarhúzóval Ø 6 mm-es lemez |
| Mechanikai tartósság | 4 Mciklus |
| IP védettségi szint | IP20 előlap megfelel MSZ EN 60529 |
| Készülék rövid neve | LP1K |
| Icw névleges rövidzárlati kiállási áram | 135 A 40 °C - 10 perc for betápláló áramkör |
| Terméktanúsítványok | BV |
| Vezérlőkör feszültség | 24 V DC |
| Teljesítményveszteség pólusonként | 12.5 W AC-1 |
| Átlagos impedancia | 0.8 mOhm - Ith 125 A 50 Hz for betápláló áramkör |
| Nettó súly | 2.685 kg |
| Tekercseléstechnológia | beépített fojtó modul nélkül |
| Felhasználási kategória | AC-1 |
| Le névleges üzemi áram | 125 A (at <60 °C) at <= 440 V AC AC-1 for betápláló áramkör |
| Üzemi magasság | 0...3000 m |
| Túlfeszültség kategória | III |
| Ui névleges szigetelési feszültség | betápláló áramkör: 600 V CSA-Ex tanúsítva |
| Engedélyezhető környezeti levegő hőmérséklet az eszköz körül | -40-60 °C |
| Védőfedél | nincs |
| Magasság | 127 mm |
| Vezérlő áramkör típus | DC széles tartomány |
| Szabványok | CSA C22.2 No 14 |
| Kapcsolt biztosíték méretezés | 200 A gG at <= 690 V coordination 1-es típus, koordináció for betápláló áramkör |
| Elektromos élettartam | 0.8 Mciklus 125 A AC-1 Ue mellett <= 440 V |
| Kompatibilitási kód | LP1D |
| Mechanikai hibatűrési képesség | rezgések mágneskapcsoló nyitva (2 Gn vízszintes, 1 Gn függőleges) |
| Tűzellenállási képesség | 850 °C megfelel IEC 60695-2-1 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×