A Schneider Electric LC1K0610F72 cikkszámú mágneskapcsoló a TeSys K sorozat ipari felhasználásra tervezett, rendkívül kompakt és megbízható tagja, amely kis teljesítményű motorok, fűtőelemek és egyéb ipari terhelések precíz és tartós kapcsolását teszi lehetővé. A készülék három főérintkezővel rendelkezik, valamint egy darab záró (NO) segédérintkezővel, amely egyszerű vezérlési logikák integrálására is alkalmas. A működtető tekercs névleges feszültsége 110 V AC, és 50/60 Hz frekvencián üzemel, így szabványos ipari hálózatokhoz könnyedén illeszthető. Az LC1K0610F72 AC-3 kategóriában 6 A névleges áramerősséget biztosít 400 V-os feszültségen, amellyel akár 1,5 kW teljesítményű motorok is biztonságosan indíthatók és leállíthatók. A mágneskapcsoló szigetelési feszültsége 690 V, túlfeszültség-kategóriája III, szennyeződési fokozata 3, ezáltal kiválóan megfelel poros, párás vagy más szennyezett ipari környezetekben történő használatra is. A csatlakoztatás történhet csavaros vagy rugós kapcsokon keresztül, amely gyors telepítést és stabil bekötést garantál. A készülék mechanikai élettartama akár 15 millió ciklus, míg villamos élettartama 1,5 millió ciklus, ami hosszú távú, üzembiztos működést eredményez. Az LC1K0610F72 mágneskapcsoló kiváló választás vezérlőszekrényekbe, automatizált gyártócellákba vagy bármely olyan alkalmazásba, ahol kis méret, megbízhatóság és hosszú élettartam kiemelten fontos.
| Terméktanúsítványok | CCC |
| Minimális kapcsolóáram | 5 mA for jelbemenet ENC_A, ENC_B, ENC_I |
| Vezérlőkör feszültség | 110 V AC 50/60 Hz |
| Ue névleges üzemi feszültség | betápláló áramkör: <= 690 V AC <= 400 Hz |
| Átlagos impedancia | 3 mOhm - Ith 20 A 50 Hz for betápláló áramkör |
| Kiegészítő érintkező összetétel | 1 NO |
| Nem átlapoló távolság | 0.5 mm |
| Rögzítés | lemez vagy panel szerelőkészlettel |
| Mágneskapcsoló alkalmazás | motorvezérlés |
| Szigetelési ellenállás | > 10 mOhm for jelbemenet ENC_A, ENC_B, ENC_I |
| Termék vagy alkatrész típusa | megszakító kontaktor |
| Nettó súly | 0.18 kg |
| Bekapcsolási túláram VA-ban | 30-30 VA (at 20 °C) |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 8 kV |
| Pólus érintkező összetétel | 3 NO |
| Tekercseléstechnológia | integrált kétirányú amplitúdókorlátozó szupresszordióda |
| Felhasználási kategória | AC-3e |
| Le névleges üzemi áram | 6 A (at <60 °C) at <= 440 V AC AC-3e for betápláló áramkör |
| Égésgátlás | V1 megfelel UL 94 |
| Üzemelési ráta | 3600 cikl/óra |
| Kiegészítő érintkezők típusa | típus pillanatnyi 1 NO |
| Pólusok megnevezése | 3P |
| Üzemi magasság | 2000 m nélkül |
| Tartási áramfogyasztás VA-ban | 4.5-4.5 VA (at 20 °C) |
| Üzemidő | 10...20 ms tekercs áramtalanítás és NO nyitás |
| Szélesség | 45 mm |
| Túlfeszültség kategória | III |
| Mélység | 57 mm |
| Ui névleges szigetelési feszültség | betápláló áramkör: 600 V megfelel UL 508-CM |
| Mechanikai hibatűrési képesség | ütések mágneskapcsoló bekapcsolt, Y irányban: 10 Gn for 11 ms megfelel IEC 60068-2-27, Ea tesztek |
| Magasság | 58 mm |
| Termékválaszték | TeSys K irányváltó mágneskapcsoló |
| Vezérlőkör feszültség korlátok | működési: 0,8...1,15 Uc (at <50 °C) |
| Ith konvencionális termikus szabad levegő áram | 20 A (at 60 °C) for betápláló áramkör |
| Vezérlő áramkör típus | AC -50/60 Hz |
| Szabványok | EN/IEC 60947-4-2 |
| Biztonság megbízhatósági szintje | B10d = 1369863 ciklus mágneskapcsoló névleges terheléssel megfelel EN/ISO 13849-2 |
| Névleges megszakítóképesség | 110 A at 220...240 V conforming to IEC 60947-1 |
| Irms névleges bekapcsolási teljesítmény | 110 A AC for betápláló áramkör conforming to IEC 60947-1 |
| Kapcsolt biztosíték méretezés | 25 A gG at <= 440 V for betápláló áramkör |
| Motorteljesítmény kW | 1.5 kW -220...240 V AC 50/60 Hz AC-3e |
| Csatlakozás típusa | csavaros csatlakozás 1 kábel 1.5-4 mm²tömör |
| Termékcsalád | Thalassa |
| Minimális kapcsolófeszültség | 17 V for jelbemenet ENC_A, ENC_B, ENC_I |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -50-80 °C |
| Jelző áramkör frekvencia | <= 400 Hz |
| Védőkezelés | TC/TH megfelel IEC 60068-1 |
| Elektromos élettartam | 1.3 Mciklus 6 A AC-3e Ue mellett <= 440 V |
| Mechanikai tartósság | 10 Mciklus |
| Kompatibilitási kód | LC1K |
| IP védettségi szint | IP2X megfelel VDE 0106-1 |
| Meghúzási nyomaték | 0.8-1.3 N.m - mellett csavaros csatlakozás 2. sz. Philips |
| Készülék alkalmazás | vezérlés |
| Készülék rövid neve | LC1K |
| Icw névleges rövidzárlati kiállási áram | 90 A 50 °C - 1 s for betápláló áramkör |
| Hőveszteség | 1.3-1.3 W |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×