A Schneider Electric LP5K1210BW3 cikkszámú mágneskapcsoló a TeSys K sorozat robusztus tagja, amelyet irányváltó alkalmazásokra terveztek, gyárilag szerelt, mechanikusan reteszelt kivitelben, erősáramú gyűjtősínnel. A készülék 3 pólusú, 3 NO (záró) érintkezővel rendelkezik, kiegészítve egy pillanatnyi 1 NO segédérintkezővel. A 24 V DC vezérlőfeszültségű, alacsony fogyasztású DC tekercseléssel szerelt mágneskapcsoló motormeghajtásra, ellenálló terhelések vezérlésére, valamint általános vezérlési feladatokra is alkalmas. A termék AC-3e, AC-4, AC-1 és AC-41 felhasználási kategóriákban is megbízhatóan működik, üzemi árama eléri az AC-1 kategóriában a 20 A-t, míg motorvezérlésre AC-3e és AC-4 kategóriában 12 A-ig használható 440 V AC-ig. A névleges üzemi feszültség 690 V AC-ig terjed, a bekapcsolási teljesítmény 144 A-t is elérhet, a megszakítóképesség 110 A 440 V-on. A berendezés 5,5 kW teljesítményű motorok indítására is alkalmas 415 vagy 440 V AC mellett. A mechanikai élettartam 5 millió ciklus, az elektromos élettartam eléri az 1,3 millió ciklust AC-3e üzemben. A kapcsolási idők 10–20 ms NO nyitásra és 30–40 ms zárásra tehetők. A készülék minden ipari szabványnak megfelel, így EN/IEC, UL, CSA és JIS tanúsítványokkal is rendelkezik, védettségi szintje IP20. A rögzítés sínre vagy panelre történhet, a csatlakozás csavaros, többféle kábelvastagsággal kompatibilis, a meghúzási nyomaték 0,8–1,3 Nm. A megbízhatósági szintet a B10d = 20 millió ciklusos érték is igazolja. Az LP5K1210BW3 tökéletes választás, ha kompakt, de nagy teljesítményű és hosszú élettartamú váltókapcsolóra van szükség, különösen olyan ipari alkalmazásokhoz, ahol sűrű kapcsolási ciklusok és megbízható működés elvárt.
| Terméktanúsítványok | CCC |
| Minimális kapcsolóáram | 5 mA for jelbemenet ENC_A, ENC_B, ENC_I |
| Vezérlőkör feszültség | 24 V DC |
| Ue névleges üzemi feszültség | betápláló áramkör: 6 V AC 50/60 Hz |
| Átlagos impedancia | 3 mOhm - Ith 20 A 50 Hz for betápláló áramkör |
| Kiegészítő érintkező összetétel | 1 NO |
| Nem átlapoló távolság | 0.5 mm |
| Szabványok | EN/IEC 60947-4-2 |
| Rögzítés | lemez vagy panel szerelőkészlettel |
| Mágneskapcsoló alkalmazás | motorvezérlés |
| Tartási áramfogyasztás W-ben | 1.8-1.8 W -20 °C |
| Szigetelési ellenállás | > 10 mOhm for jelbemenet ENC_A, ENC_B, ENC_I |
| Termék vagy alkatrész típusa | irányváltó megszakító kontaktor |
| Termék neve | TeSys K |
| Nettó súly | 0.49 kg |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 8 kV |
| Pólus érintkező összetétel | 3 NO |
| Tekercseléstechnológia | integrált kétirányú amplitúdókorlátozó szupresszordióda |
| Felhasználási kategória | AC-41 |
| Le névleges üzemi áram | 20 A (at <50 °C) at <= 440 V AC AC-1 for betápláló áramkör |
| Égésgátlás | V1 megfelel UL 94 |
| Üzemelési ráta | 3600 cikl/óra |
| Bekapcsolási túláram W-ben | 1.8-1.8 W 20 °C) |
| Kiegészítő érintkezők típusa | típus pillanatnyi 1 NO |
| Pólusok megnevezése | 3P |
| Üzemi magasság | 2000 m nélkül |
| Üzemidő | 10...20 ms tekercs áramtalanítás és NO nyitás |
| Szélesség | 90 mm |
| Túlfeszültség kategória | III |
| Mélység | 57 mm |
| Motorteljesítmény kW | 4 kW -480 V AC 50/60 Hz |
| Ui névleges szigetelési feszültség | betápláló áramkör: 600 V megfelel UL 508-CM |
| Reteszeléses típusa | mechanikus |
| Mechanikai hibatűrési képesség | ütések mágneskapcsoló nyit: 15 Gn for 11 ms megfelel IEC 60068-2-27, Ea tesztek |
| Magasság | 58 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-50 °C |
| Termékválaszték | TeSys K irányváltó mágneskapcsoló |
| Vezérlőkör feszültség korlátok | működési: 0,7...1,30 Uc (at <50 °C) |
| Ith konvencionális termikus szabad levegő áram | 20 A (at 50 °C) for betápláló áramkör |
| Vezérlő áramkör típus | DC alacsony fogyasztás |
| Biztonság megbízhatósági szintje | B10d = 1369863 ciklus mágneskapcsoló névleges terheléssel megfelel EN/ISO 13849-2 |
| Névleges megszakítóképesség | 110 A at 440 V conforming to IEC 60947-1 |
| Irms névleges bekapcsolási teljesítmény | 110 A AC for jelbemenet ENC_A, ENC_B, ENC_I conforming to IEC 60947-1 |
| Kapcsolt biztosíték méretezés | 25 A gG at <= 440 V for betápláló áramkör |
| Csatlakozás típusa | csavaros csatlakozás 1 kábel 1.5-4 mm²tömör |
| Termékcsalád | Thalassa |
| Készülék bemutatása | gyárilag összeszerelt irányváltó erősáramú gyűjtősínnel |
| Minimális kapcsolófeszültség | 17 V for jelbemenet ENC_A, ENC_B, ENC_I |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -50-80 °C |
| Védőkezelés | TC/TH megfelel IEC 60068-1 |
| Elektromos élettartam | 1.3 Mciklus 12 A AC-3e Ue mellett <= 440 V |
| Mechanikai tartósság | 5 Mciklus |
| Kompatibilitási kód | LP5K |
| IP védettségi szint | IP20 megfelel VDE 0106-1 |
| Meghúzási nyomaték | 0.8-1.3 N.m - mellett csavaros csatlakozás 2. sz. Philips |
| Készülék alkalmazás | vezérlés |
| Készülék rövid neve | LR2D |
| Icw névleges rövidzárlati kiállási áram | 115 A 50 °C - 1 s for betápláló áramkör |
| Hőveszteség | 1.8-1.8 W |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×