A Schneider Electric CR1F185M7 cikkszámú mágneskapcsolója egy hárompólusú (3P) eszköz, amely 185 amperes névleges árammal rendelkezik, és 230 V AC vezérlőfeszültséggel működik. Ez a mágneskapcsoló kifejezetten nagy teljesítményű elektromos motorok és egyéb ipari berendezések kapcsolására lett tervezve, biztosítva a megbízható és hatékony működést. Robusztus kialakítása révén ellenáll a nehéz ipari környezetekben előforduló mechanikai és elektromos igénybevételnek, így hosszú élettartamot és megbízhatóságot garantál. A készülék kompakt mérete lehetővé teszi a helytakarékos telepítést, míg a könnyen hozzáférhető csatlakozók egyszerűsítik a szerelést és a karbantartást. A CR1F185M7 mágneskapcsoló kompatibilis a Schneider Electric különböző kiegészítőivel, mint például termikus túláramvédő relékkel és segédérintkező blokkokkal, amelyek tovább növelik a rendszer funkcionalitását és biztonságát.
| Terméktanúsítványok | CCC |
| Ue névleges üzemi feszültség | 1000 V AC 25...400 Hz |
| Magasság | 174 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -15-70 °C |
| Teljesítményveszteség pólusonként | 12 W AC-3e |
| Átlagos impedancia | 0.36 mOhm - Ith 275 A 50 Hz |
| Termékválaszték | TeSys biztosítófoglalat |
| Vezérlőkör feszültség korlátok | reteszelés: 0,85...1,1 Uc |
| Szabványok | EN/IEC 60947-1 és EN/IEC 60664-1 |
| Vezérlő áramkör típus | AC -50...400 Hz |
| Vezérlőkör feszültség | 220...230 V AC 50...400 Hz |
| Mágneskapcsoló alkalmazás | ellenálló töltés |
| Névleges megszakítóképesség | 1800 A at 220...440 V |
| Termék vagy alkatrész típusa | csak mágneses védőmodul |
| Irms névleges bekapcsolási teljesítmény | 2100 A |
| Termék neve | TeSys GB2 |
| Kapcsolt biztosíték méretezés | 200 A aM at <= 440 V |
| Nettó súly | 4.6 kg |
| Csatlakozás típusa | sínek 2 kábel - gyűjtősín keresztmetszet: 25 x 3 mm |
| Termékcsalád | Thalassa |
| Pólus érintkező összetétel | 3 NO |
| Átlagos fogyasztás W-ban | 1750 VA AC 50...400 Hz reteszelés |
| Felhasználási kategória | AC-41 |
| Le névleges üzemi áram | 185 A (at <40 °C) at <= 440 V AC AC-3e |
| Üzemelési ráta | 120 cikl/óra - <40 °C |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -60-80 °C |
| Meghúzási nyomaték | 18 N.m |
| Védőkezelés | TC/TH |
| Mechanikai tartósság | 1 Mciklus |
| Pólusok megnevezése | 3P |
| Kompatibilitási kód | CR1F |
| Üzemi magasság | 3600...4500 m nélkül |
| Üzemidő | 35...40 ms reteszelés |
| Szélesség | 168.5 mm |
| Mélység | 181 mm |
| Motorteljesítmény kW | 90 kW at 400 V AC 50/60 Hz (AC-41) |
| Ui névleges szigetelési feszültség | 1000 V megfelel IEC 60176-2-101 |
| Készülék alkalmazás | vezérlés |
| Készülék rövid neve | CR1F |
| Icw névleges rövidzárlati kiállási áram | 1500 A 40 °C - 1 s |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×