Schneider Electric LC1DFKM7 egy megbízható teljesítménykompenzációs célra tervezett kontaktor, amely 12,5 kVAR kapacitású kondenzátorok bekapcsolására szolgál, 400 V AC névleges feszültség mellett. Ez a típus 220 V AC (50/60 Hz) vezérlőfeszültséggel működik, így különösen alkalmas hagyományos ipari hálózatokra történő illesztéshez. A három záró főérintkező mellett a készülék 1 záró és 2 nyitó segédérintkezővel van ellátva, amelyek a kapacitív terhelések zökkenőmentes csatlakoztatását szolgálják. A csavaros sorkapcsok gyors telepítést tesznek lehetővé, nyitott kialakítása révén DIN sínre vagy hátlapra is felszerelhető. A kontaktor megfelel az IEC 60947-4-1 követelményeinek, üzemi élettartama pedig lehetővé teszi a gyakori működtetést energiamenedzsment rendszerek részeként. Kifejezetten ajánlott villamos kompenzációs berendezésekhez, ahol a precíz vezérlés alapkövetelmény.
| Ue névleges üzemi feszültség | betápláló áramkör: 6 V AC 50/60 Hz |
| Szabványok | EN/IEC 60947-1 és EN/IEC 60664-1 |
| Rögzítés | DIN sín |
| Mágneskapcsoló alkalmazás | telejsítménytényező korrekció |
| Termék vagy alkatrész típusa | elveszthetetlen anyák |
| Termék neve | TeSys LE |
| Pólus érintkező összetétel | 3 NO |
| Csatlakozás típusa | vezérlő áramkör: csavaros csatlakozás 1 1-4 mm² - cable stiffness: tömör |
| Üzemelési ráta | 240 cikl/óra |
| Pólusok megnevezése | 3P |
| Szélesség | 45 mm |
| Mélység | 121 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -5-60 °C |
| Termékválaszték | TeSys D mágneskapcsoló |
| Termékcsalád | Thalassa |
| Meghúzási nyomaték | vezérlő áramkör: 1.7 N.m - mellett csavaros csatlakozás |
| IP védettségi szint | IP20 előlap megfelel MSZ EN 60529 |
| Készülék rövid neve | LC1DFK |
| Terméktanúsítványok | IECEE CB Scheme (pending) |
| Vezérlőkör feszültség | 220 V AC 50/60 Hz |
| Reaktív teljesítmény ráta | 7 kvar -230-230 V AC 50 Hz - <60 °C |
| Nettó súly | 0.53 kg |
| Felhasználási kategória | AC-7C |
| Kiegészítő érintkezők típusa | típus mechanikusan kapcsolt 1 NO + 2 NC megfelel IEC 60947-5-1/1991 |
| Üzemi magasság | 0...3000 m |
| Magasság | 115 mm |
| Vezérlő áramkör típus | AC -50/60 Hz |
| Segédkontaktus mindegyik érintkezőn | 1 NO + 2 NC pillanatnyi |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -60-80 °C |
| Elektromos élettartam | 300000 ciklus Ue mellett 400 V |
| Kompatibilitási kód | LC1D |
| Készülék alkalmazás | vezérlés |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×