Mágneses rögzítésű lámpatest
| [Us] névleges betáplálási feszültség | 220/240 V |
| Magasság | 90 mm |
| Szekrény/mező leírás | mező |
| Termékválaszték | PrismaSeT P |
| Rögzítés | ajtókivágás |
| Hálózat típusa | AC |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT P szekrény |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | világítás tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | kapcsolóberendezés hordozható lámpa |
| Hosszúság | 345 mm |
| Anyag | műanyag |
| Nettó súly | 0.64 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Elektromos szigetelési osztály | II. osztály |
| Szerelési mód | mágneses |
| Névleges teljesítmény W-ben | 11 W |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Tartozék | hálózati csatlakozózsinórral szállítva |
| Mélység | 42 mm |
| IP védettségi fok | IP30 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×