Schneider Magelis iPC, Modular Box PC Optimized, 64GB M.2 SSD, 4GB DDR3, Windows 10 HMIBMOMA5DD1101
Bruttó 846 717 Ft
HMIBMOMA5DD1101
Magelis iPC, Modular Box PC Optimized, 64GB M.2 SSD, 4GB DDR3, Windows 10
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A Schneider Electric HMIBMOMA5DD1101 cikkszámú Harmony iPC egy moduláris, optimalizált Box PC, amely Intel Atom "Apollo Lake" E3930 kétmagos, 1,8 GHz-es processzorral, 4 GB DDR3 memóriával és 64 GB M.2 SSD tárhellyel rendelkezik, előtelepített Windows 10 IoT Enterprise 64 bites többnyelvű operációs rendszerrel. A ventilátor nélküli kialakítás növeli a megbízhatóságot ipari környezetben. A készülék csatlakozási lehetőségei közé tartozik 2 USB 3.0, 2 USB 2.0, 1 COM (RS-232/422/485), 2 Gigabit i210 Ethernet és 2 DisplayPort, valamint egy teljes méretű mini PCIe bővítőhely a további bővítésekhez. A termék 24 V DC tápfeszültséggel működik, és kompatibilis a Harmony HMIDM moduláris kijelzőkkel.
| Teljesítményigény W-ban | 25.0 W (Box PC) |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | 24 V DC tápegység PoE |
| Indítási áram | 2.03 A |
| Bővítőhelyek száma | 1 slot(s) for mini PCI Express teljes méretű opcionális interfészlemez nélkül, |
| Kiberbiztonság | UEFI jelszavas bootolás |
| Fő típus | Optimised |
| Termék vagy alkatrész típusa | modular box PC |
| Környezeti jellemző | veszélyes helyszín HMIYMMAC1 adapterrel |
| Rezgési ellenállás | 2 gn egyenletes gyorsulás (f = 5-500 Hz) kézi működtetés |
| Nettó súly | 1.25 kg |
| Szerelési hely | könyv elrendezésű |
| Memórialeírás | 4 GB RAM DDR3 belső (nem tárolásra) |
| Tartozék / különálló alkatrész | Panel PC mellett HMIDM moduláris kijelzző HDD-vel |
| Minőségi címkék | CE |
| Üzemi magasság | 2000 m megfelel IEC 60664-1 |
| Integrált csatlakozási típus | display port mellett 2 mellett elülső |
| Termékcsalád kompatibilitása | IHC |
| Szélesség | 187 mm |
| Villamos csatlakozás | csavaros csatlakozók, connector type: pin, 1 utas, circuit application: földelő végződés - location: fenéklap |
| Magasság | 150 mm |
| Vezérlés típusa | BE/KI gomb |
| Termékválaszték | Harmony K |
| Szoftvercsomag | Node-RED és rendszer node-ok helyreállító IIoT összeköttetés megszólalási feszültség |
| A környezeti levegő hőmérséklete a működéshez | 0-55 °C (kézi visszaállítással) megfelel IEC 60068-2-27 |
| Szabványok | A osztály 2 csoport IEC 55011 |
| Termékbizonyítvány | CE |
| Elektromágneses kompatibilitás | hálózati frekvencián a mágneses mezők elleni védettség conforming to IEC 61000-4-11 |
| Figyelő időzítő | 1-255 ms |
| IP védettségi szint | IP40 megfelel MSZ EN 60529 |
| Mélység | 38 mm |
| Betáplálási feszültség korlátok | 9.6-28.8 V |
| Irányelvek | 2004/108/EK - elektromágneses kompatibilitás |
| Processzor neve | Intel Atom E3930 1,8 GHz-ig |
| Környezeti levegő hőmérséklet tárolásra | -30-70 °C megfelel IEC 60068-2-27 |
| Szabad bővítőhelyek | 1 M.2 SSD |
| Relatív páratartalom | 10-95 % nem kondenzálódó megfelel IEC 60068-2-30 |
| Kijelző felbontása | 3200 x 2000 pixel 70 °F-en kalibrált |
| Hűtés típusa | ventilátor nélkül |
| Adattároló berendezés | 64 GB M.2 SSD TLC esetén 1500000 óra |
| Készülék rövid neve | Moduláris Box PC bővíthető Optimized |
| Operációs rendszer | Windows 10 IoT Enterprise 64 bittöbbnyelvű |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×