A Schneider Electric GV1F03 cikkszámú magasító lemez egy 7,5 mm vastag komponens, amelyet a GV2M és GV2P motorvédő kapcsolók sínre szerelésének kiegyenlítésére terveztek. Méretei: 39,1 mm magasság, 35 mm szélesség és 13 mm mélység. Ez a lemez biztosítja a megfelelő illeszkedést és stabilitást a telepítés során, különösen akkor, ha a motorvédő kapcsolókat más komponensekkel, például mágneskapcsolókkal kombinálják. A lemez DIN sínre szerelhető, megkönnyítve ezzel a telepítést és a rendszer integrációját.
| Magasság | 39 mm |
| Termékválaszték | TeSys GV3 |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szerelési tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | teljes készüléktest / érintkező és világító blokk |
| Nettó súly | 0.003 kg |
| Termékcsalád | Thalassa |
| Kompatibilitási kód | GV1F |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| Szélesség | 35 mm |
| Mélység | 13 mm |
| Készülék rövid neve | GV1G |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×