Lexium SD3 3f léptetőmotor hajtás, 2,5 A, Profibus DP, 230 VAC
| Terméktanúsítványok | UL-Aex |
| Fizikai interfész | RS422 - impulzus/irány interfész |
| Szabványok | IEC 61800-3 C1. kategória |
| Indítási áram | 60 A |
| Maximum motor phase current | 2.5 A |
| Meghajtó formátuma | block |
| Ütésállóság | 15 gn esetén 11 ms megfelel IEC 60068-2-27, Ea tesztek |
| Termék vagy alkatrész típusa | motion stepper drive |
| Betáplálási feszültség típus | AC/DC |
| Áramfelvétel | 3 A 230 V villamos hálózat |
| Rezgési ellenállás | 1 gn egyenletes gyorsulás (f= 13-150 Hz) megfelel IEC 60068-2-6 |
| Residual ripple | < 5 % (24 V DC érzékelő) |
| Fázisok hálózatszáma | egyfázisú |
| Nettó súly | 1.1 kg |
| Szivárgási áram | 30 mA <10 m IEC 60990-3 |
| Feszültségállapot 1 garantálva | 15...30 V esetén 24 V optocsatoló bemenőjelek |
| Rövidzárlati áram | 0.5 kA |
| Hálózati frekvencia korlátok | 50-60 Hz (-15...20 %) |
| Biztonsági funkció | STO biztonsági funkció esetén mágnes megfelel IEC/EN 61800-5-2 |
| Ellenállás | 5 kOhm (impulzus/irány interfész) |
| Üzemi magasság | <= 1000 m nélkül |
| Szélesség | 72 mm |
| Túlfeszültség kategória | III |
| Névleges teljesítmény | 180 W -115 V |
| Mélység | 140 mm |
| Energiaveszteségek | <= 26 W |
| Hálózati fázisok száma | 1 |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | 100...120 V -15...20 % |
| Maximális mechanikai sebesség | 3000 rpm |
| Magasság | 145 mm |
| Maximális kapcsolási áram | 50 mA (szekunder áramkör, 24 V érzékelő tápfeszültség) |
| Termékválaszték | Lexium SD3 |
| Kimeneti feszültség | <= 30 V (szekunder áramkör, 24 V érzékelő tápfeszültség) |
| Szennyezettségi fok | 3. szint |
| Elektromágneses kompatibilitás | elektroszatikus kisütés védelem teszt 3A szint megfelel IEC 61000-4-2 3. szint |
| Feszültségledobás | <1 V 50 mA terhelés esetén szekunder áramkör, 24 V érzékelő tápfeszültség |
| Jelölés | CE |
| Bemeneti áram | 10 mA esetén 24 V optocsatoló bemenőjelek |
| A környezeti levegő hőmérséklete a működéshez | 0-50 °C |
| Feszültségállapot 0 garantálva | -3...5 V esetén 24 V optocsatoló bemenőjelek |
| Kommunikációs interfész | Profibus DP fieldbus, Interbus csatlakozás |
| Kapcsolt biztosíték méretezés | 6 A -115 V |
| Betáplálási feszültség korlátok | 200-240 V |
| Maximum input frequency | 200 kHz esetén jelbemenet ENC_A, ENC_B, ENC_I - vezérlés típusa impulzus/irány |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -25-70 °C |
| Tápfeszültség leírás | egyfázisú 230 V |
| Busz típusa | terepi busz |
| Hűtés típusa | semleges áramvezetés |
| Relatív páratartalom | 5-85 % kondenzáció nélkül |
| IP védettségi szint | IP20 |
| Kompatibilitási kód | SD328 |
| Maximum output frequency | 400 kHz esetén impulzus/irány interfész A/B |
| Készülék rövid neve | SD328 |
| Bemeneti feszültség | 24 V -15%/+20% esetén 24 V DC érzékelő |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×