Lexium kiegészítő, Tápfeszültség kábel , árnyékolt, 3m,BCH2
| Termékválaszték | Lexium 32 |
| Termékkompatibilitás | szervomotor BCPM -50 W (40 mm) (fékező vagy emelő ellenállással) |
| Kábelhossz | 3 m |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | csatlakozó tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | teljesítmény csatlakozás |
| Villamos csatlakozás | szabad végek esetén szervohajtás felőli oldal |
| Nettó súly | 0.3 kg |
| Termékcsalád kompatibilitása | Lexium 32 |
| Tartozék / különálló alkatrész típusa | előre összeszerelt hálózati csatlakozózsinór készlet |
| Tartozék / különálló alkatrész rendeltetési hely | szervomotor és szervohajtás között |
| AWG mérő | 6 x AWG 18...AWG 3 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×