Lexium kiegészítő, Szervomotor kábel, 4x1,5mm2+2x1mm2, 10m
| Termékkompatibilitás | szervomotor BMH, 1 motorterek (70 mm) |
| Kábelhossz | 10 m |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | csatlakozó tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | teljesítmény csatlakozás |
| Villamos csatlakozás | AS-Interface csatlakozó - ipari M23 esetén szervomotor felőli oldal |
| Nettó súly | 2.29 kg |
| Termékcsalád kompatibilitása | Lexium 32i |
| Kábelösszetétel | 4 x 1,5 mm² + 2 x 1 mm² |
| Tartozék / különálló alkatrész típusa | előre összeszerelt hálózati csatlakozózsinór készlet |
| Tartozék / különálló alkatrész rendeltetési hely | szervomotor és szervohajtás között |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×