Lexium kiegészítő, HBC - rögzítőfék vezérlő
| Kimeneti feszültség | 17...19 V DC |
| Teljesítmény W-ban | 50 W |
| Termék vagy alkatrész típusa | lyukfűrész |
| Nettó súly | 0.6 kg |
| [Us] névleges tápfeszültség | 24 V |
| Fékezési áram | 1.6 A |
| Betáplálási feszültség korlátok | 19.2-30 V |
| Bemeneti áram | 0.5 A + megszakító névleges árama |
| Normál időfeszültség csökkentésig | 1000 ms |
| Termékcsalád kompatibilitása | Lexium 32 |
| Tápáramkör típusa | DC elkülönítetlen |
| Rögzítő tartó | 55 mm szimmetrikus sín |
| IP védettségi fok | IP20 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×