Schneider Lexium kiegészítő, fékellenállás, 10Ohm, IP65, 400W, 2m, Lexium hajtásokhoz VW3A7601R20
Bruttó 193 179 Ft
VW3A7601R20
Lexium kiegészítő, fékellenállás, 10Ohm, IP65, 400W, 2m, Lexium hajtásokhoz
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Lexium kiegészítő, fékellenállás, 10Ohm, IP65, 400W, 2m, Lexium hajtásokhoz
| Folyamatos teljesítmény | 400 W |
| Ohmos érték | 10 Ohm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | 0-50 °C |
| Termékválaszték | Altivar |
| Kábelhossz | 2 m |
| Termék vagy alkatrész típusa | fékező ellenállások |
| Nettó súly | 1.47 kg |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -25-85 °C |
| Védelem típusa | termosztát / Buchholz |
| Termékcsalád kompatibilitása | Lexium 15 mozgásvezérlés |
| Energia csúcs | 7300 J -400 V |
| IP védettségi fok | IP65 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×