A Schneider Electric GBK0600573S cikkszámú terméke egy további Lexium hajtóműillesztő készlet, amelyet a GBX hajtóművek és Lexium szervomotorok összekapcsolására fejlesztettek ki. Ez a készlet biztosítja a megfelelő illeszkedést és stabilitást a két eszköz között, hozzájárulva a rendszer optimális teljesítményéhez és megbízhatóságához. A GBK0600573S készlet kialakítása során figyelembe vették a különböző üzemi feltételeket és terheléseket, így garantálva a hosszú távú, zavartalan működést. A készlet telepítése során fontos a precíz beállítás és az összeszerelési utasítások pontos betartása, hogy elkerüljük a nem megfelelő illeszkedésből adódó problémákat. A termék részletes műszaki adatai és kompatibilitási információi elérhetők a Schneider Electric hivatalos dokumentációjában, amelyet ajánlott áttanulmányozni a telepítés előtt.
| Motorterek száma | 2 |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | illesztő tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | illesztőprofil |
| Hosszúság | 19.1 mm |
| Nettó súly | 0.2 kg |
| Motor perem mérete | 57 mm |
| Váltó külső átmérője | 60 mm |
| Kompatibilitási kód | GBK |
| Termékcsalád kompatibilitása | Lexium SD3 |
| Termék kompatibilitása | BRS3 |
| Készülék rövid neve | GBK |
| Készlet tartalma | a shaft end adaptor |
| Tartozék / különálló alkatrész rendeltetési hely | for assembly motor and gearbox |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×