Schneider Lexium BSH szervomotor, 70 mm, max 950 W, 2,2 Nm, IP50, retesz nélkül, fék nélkül, Lexium 32 szervohajtáshoz BSH0702T01A2A
Bruttó 378 840 Ft
BSH0702T01A2A
Lexium BSH szervomotor, 70 mm, max 950 W, 2,2 Nm, IP50, retesz nélkül, fék nélkül, Lexium 32 szervohajtáshoz
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Schneider Electric BSH0702T01A2A – Lexium BSH szervomotor, erőteljes és hatékony szervomotor precíz ipari alkalmazásokhoz. A BSH0702T01A2A egy 70 mm x 70 mm peremméretű szervomotor, amelyet kifejezetten nagy teljesítményű és dinamikus mozgásvezérlési feladatokhoz fejlesztettek ki. 950 W teljesítménnyel és 2,2 Nm nyomatékkal rendelkezik, így megbízható választás gyors és precíz pozicionálási alkalmazásokhoz. Ez a modell retesz és fék nélküli kivitelben készült, így különösen alkalmas automatizált gyártósorokhoz és szállítószalagos rendszerekhez. Az IP50 besorolású védettség megfelelő porvédelmet biztosít, azonban a motor nem vízálló, így száraz ipari környezetben ajánlott a használata. Az Lexium 32 szervohajtással való kompatibilitás biztosítja a precíz mozgásvezérlést és az egyszerű rendszerintegrációt.
| Állórész elektromos időállandó | 4.47 ms -20 °C |
| Rögzítés | közbenső tartó 2-ajtós szekrényben |
| Motorterek száma | 2 |
| Forgórész tehetetlenség | 0.41 kg.cm² |
| Motorpólusok száma | 6 |
| Maximális tengelyirányú erő Fa | 0,2 x Fr |
| Tartó fék | nincs |
| Szekunder tengely | szekunder tengelyvég nélkül |
| Termék vagy alkatrész típusa | szervomotor |
| Tengelyhossz | 23 mm |
| Fázisok hálózatszáma | három fázis |
| Hosszúság | 187 mm |
| Maximális áram Irms | 20.6 A esetén LXM15LD21M3 |
| Nettó súly | 2.89 kg |
| Méretezési referencia | BSH0702T |
| Gallér központ átmérője | 60 mm |
| Tengelyátmérő | 11 mm |
| Szerelőlyukak átmérője | 5.5 mm |
| Tengelyvég | leágazásmentes |
| Elektromos csatlakozás | csavaros-szorítós kapcsok |
| Visszacsatolás típusa | egymenetű SinCos Hiperface |
| Állórész-ellenállás | 1.5 Ohm -20 °C |
| Termékcsalád kompatibilitása | Lexium 32i |
| Állandó statikus áram | 4.9 A |
| Névleges nyomaték | 2.07 N.m esetén LXM32.D30M2 -10 A, 115 V, egyfázisú |
| Hálózati fázisok száma | 3 |
| Nyomatékállandó | 0.45 N.m/A -120 °C |
| Maximális állandó áram | 19.9 A |
| Szerelőlyukak körátmérője | 82 mm |
| Folyamatos teljesítmény | 1.51 W |
| Maximális mechanikai sebesség | 8000 rpm |
| Forró mágnes hőmérséklet | 100 °C |
| Kapcsolási frekvencia | 8 kHz |
| 2. szaturációs együttható | -0.00692419080991155 |
| 3. szaturációs együttható | 3.5943506365E-20 |
| 1. szaturációs együttható | -6.3979441331E-19 |
| Maximális radiális erő Fr | 390 N -6000 rpm |
| Vissza feszültség állandó | 28 V/krpm -120 °C |
| Gallér központ mélysége | 2.5 mm |
| Sebesség visszacsatolás felbontás | 131072 pont/ford |
| Állórész-induktivitás | 6.7 mH -20 °C |
| Motor perem mérete | 70 mm |
| [Us] névleges tápfeszültség | 48 V |
| Névleges kimeneti teljesítmény | 550 W esetén LXM32.D30M2 -10 A, 115 V, egyfázisú |
| Csúcslassulási nyomaték | 6.1 N.m esetén LXM32.D30M2 -10 A, 115 V, egyfázisú |
| Szerelőlyukak száma | 4 |
| Termékkompatibilitás | LXM05AD17F1 -110...120 V egyfázisú |
| Hűtés típusa | semleges áramvezetés |
| Pontossági hiba [szögletes] | 1.4 ° |
| IP védettségi szint | IP51 szabványos slave-ek |
| Névleges sebesség | 2500 rpm esetén LXM32.D30M2 -10 A, 115 V, egyfázisú |
| Motorfeszültség-esési együttható | 1 |
| Rt mágnes hőmérséklet | 20 °C |
| Együttható 1_5 | -1.9E-29 N.m/rpm5 |
| Együttható 1_6 | 0 N.m/rpm6 |
| Együttható 1_3 | -7.20888839E-22 N.m/rpm3 |
| Együttható 1_4 | 1.7396E-25 N.m/rpm4 |
| Együttható 1_1 | -5.00000000009391E-05 N.m/rpm |
| Készülék rövid neve | BSH |
| Együttható 1_2 | 1.357043579733E-18 N.m/rpm² |
| Folyamatos lassulási nyomaték | 2.2 N.m esetén LXM32.D30M2 -10 A, 115 V, egyfázisú |
| Forró réz hőmérséklet | 120 °C |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×