Schneider Lexium BSH szervomotor, 70 mm, max 850 W, 2,2 Nm, IP50, retesz nélkül, fék nélkül, Lexium 32 szervohajtáshoz BSH0702P01A2A
Bruttó 378 840 Ft
BSH0702P01A2A
Lexium BSH szervomotor, 70 mm, max 850 W, 2,2 Nm, IP50, retesz nélkül, fék nélkül, Lexium 32 szervohajtáshoz
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Schneider Electric BSH0702P01A2A – Lexium BSH szervomotor, erőteljes és kompakt motor precíz vezérléshez. A BSH0702P01A2A egy 70 mm x 70 mm peremméretű szervomotor, amely 850 W teljesítményt és 2,2 Nm nyomatékot biztosít a megbízható és gyors mozgásvezérléshez. Az IP50 védettségi osztály védelmet nyújt a por ellen, azonban nedves környezetben nem ajánlott a használata. A motor retesz és fék nélküli kialakítású, így ideális olyan alkalmazásokhoz, ahol gyors és dinamikus mozgás szükséges. Az Lexium 32 szervohajtással kompatibilis, amely garantálja az optimális vezérlést és az egyszerű integrációt a különböző ipari rendszerekben.
| Állórész elektromos időállandó | 4.52 ms -20 °C |
| Rögzítés | közbenső tartó 2-ajtós szekrényben |
| Motorterek száma | 2 |
| Forgórész tehetetlenség | 0.41 kg.cm² |
| Motorpólusok száma | 6 |
| Maximális tengelyirányú erő Fa | 0,2 x Fr |
| Tartó fék | nincs |
| Szekunder tengely | szekunder tengelyvég nélkül |
| Termék vagy alkatrész típusa | szervomotor |
| Tengelyhossz | 23 mm |
| Fázisok hálózatszáma | három fázis |
| Hosszúság | 187 mm |
| Maximális áram Irms | 11.8 A esetén LXM15LD13M3 |
| Nettó súly | 2.89 kg |
| Méretezési referencia | BSH0702P |
| Gallér központ átmérője | 60 mm |
| Tengelyátmérő | 11 mm |
| Szerelőlyukak átmérője | 5.5 mm |
| Tengelyvég | leágazásmentes |
| Elektromos csatlakozás | csavaros-szorítós kapcsok |
| Visszacsatolás típusa | egymenetű SinCos Hiperface |
| Állórész-ellenállás | 4.2 Ohm -20 °C |
| Termékcsalád kompatibilitása | Lexium 15 |
| Állandó statikus áram | 2.9 A |
| Névleges nyomaték | 1.64 N.m esetén LXM32.D12N4 -3 A, 400 V, három fázis |
| Hálózati fázisok száma | 3 |
| Nyomatékállandó | 0.77 N.m/A -120 °C |
| Maximális állandó áram | 11.8 A |
| Szerelőlyukak körátmérője | 82 mm |
| Folyamatos teljesítmény | 1.51 W |
| Maximális mechanikai sebesség | 8000 rpm |
| Forró mágnes hőmérséklet | 100 °C |
| Kapcsolási frekvencia | 8 kHz |
| 2. szaturációs együttható | -0.00748413131855247 |
| 3. szaturációs együttható | 2.300384407E-19 |
| 1. szaturációs együttható | -5.1039779039E-18 |
| Maximális radiális erő Fr | 390 N -6000 rpm |
| Vissza feszültség állandó | 48 V/krpm -120 °C |
| Gallér központ mélysége | 2.5 mm |
| Sebesség visszacsatolás felbontás | 131072 pont/ford |
| Állórész-induktivitás | 19 mH -20 °C |
| Motor perem mérete | 70 mm |
| [Us] névleges tápfeszültség | 48 V |
| Névleges kimeneti teljesítmény | 850 W esetén LXM32.D12N4 -3 A, 400 V, három fázis |
| Csúcslassulási nyomaték | 7.6 N.m esetén LXM32.D12N4 -3 A, 400 V, három fázis |
| Szerelőlyukak száma | 4 |
| Termékkompatibilitás | LXM05AD10M2 -200...240 V egyfázisú |
| Hűtés típusa | semleges áramvezetés |
| Pontossági hiba [szögletes] | 1.4 ° |
| IP védettségi szint | IP51 szabványos slave-ek |
| Névleges sebesség | 5000 rpm esetén LXM32.D12N4 -3 A, 400 V, három fázis |
| Motorfeszültség-esési együttható | 1 |
| Rt mágnes hőmérséklet | 20 °C |
| Együttható 1_5 | -1.9E-29 N.m/rpm5 |
| Együttható 1_6 | 0 N.m/rpm6 |
| Együttható 1_3 | -7.20888839E-22 N.m/rpm3 |
| Együttható 1_4 | 1.7396E-25 N.m/rpm4 |
| Együttható 1_1 | -5.00000000009391E-05 N.m/rpm |
| Készülék rövid neve | BSH |
| Együttható 1_2 | 1.357043579733E-18 N.m/rpm² |
| Folyamatos lassulási nyomaték | 2.2 N.m esetén LXM32.D12N4 -3 A, 400 V, három fázis |
| Forró réz hőmérséklet | 120 °C |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×