Schneider Lexium BSH szervomotor, 70 mm, max 700 W, 1,4 Nm, IP50, retesszel, fékkel, Lexium 32 szervohajtáshoz BSH0701P12F1A
Bruttó 527 947 Ft
BSH0701P12F1A
Lexium BSH szervomotor, 70 mm, max 700 W, 1,4 Nm, IP50, retesszel, fékkel, Lexium 32 szervohajtáshoz
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A Schneider Electric BSH0701P12F1A egy ipari Lexium BSH szervomotor, amely precíziós mozgásvezérlési és automatizálási rendszerekhez készült. A motor peremmagassága 70 mm, maximális teljesítménye 700 W, névleges nyomatéka 1,4 Nm. A Lexium 32 szervohajtással kompatibilis, amely pontos és gyors mozgásvezérlést biztosít. Az IP50 védettségi szint korlátozott por elleni védelmet nyújt, viszont nem biztosít vízállóságot, így száraz ipari környezetben alkalmazható. A beépített retesz növeli a tengely stabilitását és csökkenti a holtjátékot, ami pontosabb mozgásvezérlést eredményez. A beépített fék áramtalanított állapotban stabilan tartja a tengelyt, így biztosítva a mozgásvezérlési folyamatok biztonságát. A motor maximális mechanikai fordulatszáma 8000 rpm. Az optimalizált rendszerbeállításokkal hosszú távon stabil és megbízható működés érhető el ipari automatizálási rendszerekben.
| Állórész elektromos időállandó | 3.73 ms -20 °C |
| Tartó nyomaték | 2 N.m lyuk |
| Rögzítés | közbenső tartó 2-ajtós szekrényben |
| Motorterek száma | 1 |
| Forgórész tehetetlenség | 0.322 kg.cm² |
| Motorpólusok száma | 6 |
| Maximális tengelyirányú erő Fa | 0,2 x Fr |
| Tartó fék | van |
| Szekunder tengely | szekunder tengelyvég nélkül |
| Termék vagy alkatrész típusa | szervomotor |
| Tengelyhossz | 23 mm |
| Fázisok hálózatszáma | három fázis |
| Hosszúság | 179.5 mm |
| Maximális áram Irms | 5.7 A esetén LXM05AD10M3X |
| Nettó súly | 2.3 kg |
| Méretezési referencia | BSH0701P |
| Gallér központ átmérője | 60 mm |
| Billentyű szélesség | 18 mm |
| Tengelyátmérő | 11 mm |
| Szerelőlyukak átmérője | 5.5 mm |
| Tengelyvég | ékelt |
| Elektromos csatlakozás | egyenes csatlakozó (hüvely) |
| Visszacsatolás típusa | többemenetű SinCos Hiperface |
| Állórész-ellenállás | 10.4 Ohm -20 °C |
| Termékcsalád kompatibilitása | Lexium 15 |
| Állandó statikus áram | 1.8 A |
| Névleges nyomaték | 1.32 N.m esetén LXM32.D12N4 -3 A, 400 V, három fázis |
| Hálózati fázisok száma | 3 |
| Nyomatékállandó | 0.8 N.m/A -120 °C |
| Maximális állandó áram | 5.7 A |
| Szerelőlyukak körátmérője | 82 mm |
| Folyamatos teljesítmény | 1.06 W |
| Maximális mechanikai sebesség | 8000 rpm |
| Forró mágnes hőmérséklet | 100 °C |
| Kapcsolási frekvencia | 8 kHz |
| 2. szaturációs együttható | -0.0106374209271903 |
| 3. szaturációs együttható | 5.0320908912E-20 |
| 1. szaturációs együttható | -1.905005837384E-18 |
| Maximális radiális erő Fr | 360 N -6000 rpm |
| Vissza feszültség állandó | 46 V/krpm -120 °C |
| Gallér központ mélysége | 2.5 mm |
| Sebesség visszacsatolás felbontás | 131072 pont/ford x 4096 fordulat |
| Fékbehúzó teljesítmény | 10 W |
| Állórész-induktivitás | 38.8 mH -20 °C |
| Motor perem mérete | 70 mm |
| [Us] névleges tápfeszültség | 48 V |
| Névleges kimeneti teljesítmény | 700 W esetén LXM32.D12N4 -3 A, 400 V, három fázis |
| Csúcslassulási nyomaték | 3.5 N.m esetén LXM32.D12N4 -3 A, 400 V, három fázis |
| Szerelőlyukak száma | 4 |
| Termékkompatibilitás | LXM05AD10M2 -200...240 V egyfázisú |
| Hűtés típusa | semleges áramvezetés |
| Pontossági hiba [szögletes] | 1.4 ° |
| IP védettségi szint | IP51 szabványos slave-ek |
| Névleges sebesség | 5000 rpm esetén LXM32.D12N4 -3 A, 400 V, három fázis |
| Motorfeszültség-esési együttható | 1 |
| Rt mágnes hőmérséklet | 20 °C |
| Együttható 1_5 | 1.5E-29 N.m/rpm5 |
| Együttható 1_6 | 0 N.m/rpm6 |
| Együttható 1_3 | 7.23675596E-22 N.m/rpm3 |
| Együttható 1_4 | -1.56043E-25 N.m/rpm4 |
| Együttható 1_1 | -1.66666666653507E-05 N.m/rpm |
| Készülék rövid neve | BSH |
| Együttható 1_2 | -1.570084489146E-18 N.m/rpm² |
| Folyamatos lassulási nyomaték | 1.4 N.m esetén LXM32.D12N4 -3 A, 400 V, három fázis |
| Forró réz hőmérséklet | 120 °C |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×