Schneider Lexium BSH szervomotor, 70 mm, max 500 W, 1,3 Nm, IP50, retesz nélkül, fék nélkül, Lexium 32 szervohajtáshoz BSH0701T01A2A
Bruttó 358 467 Ft
BSH0701T01A2A
Lexium BSH szervomotor, 70 mm, max 500 W, 1,3 Nm, IP50, retesz nélkül, fék nélkül, Lexium 32 szervohajtáshoz
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A Schneider Electric BSH0701T01A2A Lexium BSH szervomotor egy nagy teljesítményű, precíz mozgásvezérlést biztosító motor, amely kiválóan alkalmazható ipari automatizálási rendszerekben. A 70 mm-es kompakt kialakításának köszönhetően könnyen integrálható szűkebb helyeken is, miközben a 500 W teljesítmény és az 1,3 Nm nyomaték dinamikus és megbízható működést biztosít. A Lexium 32 szervohajtással kompatibilis, amely fejlett vezérlési lehetőségeket kínál az ipari gyártási folyamatok során. Ez a szervomotor IP50 védettségi besorolással rendelkezik, így alapvető por elleni védelmet nyújt, de nem vízálló, ezért használata inkább tisztább ipari környezetben ajánlott. Nem tartalmaz beépített féket és reteszt, ami nagyobb rugalmasságot biztosít a beépítés és az alkalmazások szempontjából, különösen olyan rendszerekben, ahol a folyamatos és gyors mozgásvezérlés elengedhetetlen. A BSH0701T01A2A szervomotor különösen alkalmas precíziós gyártási folyamatokban, CNC gépekben, robotikai alkalmazásokban és csomagolóipari rendszerekben, ahol pontos pozicionálás és gyors reagálás szükséges. Szállítószalagos rendszerekhez és finommechanikai gyártási feladatokhoz is ideális választás, hiszen nagy hatékonyságú és hosszú élettartamú működésre tervezték. A motor 14 mm átmérőjű tengellyel, 154 mm hosszúsággal és F osztályú szigeteléssel rendelkezik. Üzemeltetése 0°C és 40°C közötti hőmérsékleti tartományban ajánlott, miközben csapágyainak élettartama elérheti a 20 000 órát. Kábelkivezetéses csatlakozása révén egyszerűen beköthető és integrálható a meglévő rendszerekbe. A Lexium BSH szervomotor sorozat részeként ez a modell megbízható és hatékony működést kínál olyan felhasználók számára, akik egy kompakt, mégis nagy teljesítményű megoldást keresnek mozgásvezérlési feladatokhoz. Amennyiben nagyobb védettségre vagy beépített fékre van szükség, érdemes megvizsgálni a sorozat egyéb modelljeit is.
| Állórész elektromos időállandó | 3.73 ms -20 °C |
| Rögzítés | közbenső tartó 2-ajtós szekrényben |
| Motorterek száma | 1 |
| Forgórész tehetetlenség | 0.25 kg.cm² |
| Motorpólusok száma | 6 |
| Maximális tengelyirányú erő Fa | 0,2 x Fr |
| Tartó fék | nincs |
| Szekunder tengely | szekunder tengelyvég nélkül |
| Termék vagy alkatrész típusa | szervomotor |
| Tengelyhossz | 23 mm |
| Fázisok hálózatszáma | három fázis |
| Hosszúság | 154 mm |
| Maximális áram Irms | 10 A esetén LXM32.D18M2 |
| Nettó súly | 2.2 kg |
| Méretezési referencia | BSH0701T |
| Gallér központ átmérője | 60 mm |
| Tengelyátmérő | 11 mm |
| Szerelőlyukak átmérője | 5.5 mm |
| Tengelyvég | leágazásmentes |
| Elektromos csatlakozás | csavaros-szorítós kapcsok |
| Visszacsatolás típusa | egymenetű SinCos Hiperface |
| Állórész-ellenállás | 3.3 Ohm -20 °C |
| Termékcsalád kompatibilitása | Lexium 15 |
| Állandó statikus áram | 3.2 A |
| Névleges nyomaték | 0.94 N.m esetén LXM32.U90M2 -3 A, 230 V, egyfázisú |
| Hálózati fázisok száma | 3 |
| Nyomatékállandó | 0.44 N.m/A -120 °C |
| Maximális állandó áram | 10.1 A |
| Szerelőlyukak körátmérője | 82 mm |
| Folyamatos teljesítmény | 1.06 W |
| Maximális mechanikai sebesség | 8000 rpm |
| Forró mágnes hőmérséklet | 100 °C |
| Kapcsolási frekvencia | 8 kHz |
| 2. szaturációs együttható | -0.00972060433826835 |
| 3. szaturációs együttható | -2.3003844074E-19 |
| 1. szaturációs együttható | 5.103977903935E-18 |
| Maximális radiális erő Fr | 360 N -6000 rpm |
| Vissza feszültség állandó | 26 V/krpm -120 °C |
| Gallér központ mélysége | 2.5 mm |
| Sebesség visszacsatolás felbontás | 131072 pont/ford |
| Állórész-induktivitás | 12.3 mH -20 °C |
| Motor perem mérete | 70 mm |
| [Us] névleges tápfeszültség | 48 V |
| Névleges kimeneti teljesítmény | 500 W esetén LXM32.U90M2 -3 A, 230 V, egyfázisú |
| Csúcslassulási nyomaték | 3.5 N.m esetén LXM32.U90M2 -3 A, 230 V, egyfázisú |
| Szerelőlyukak száma | 4 |
| Termékkompatibilitás | LXM05AD10F1 -110...120 V egyfázisú |
| Hűtés típusa | semleges áramvezetés |
| Pontossági hiba [szögletes] | 1.4 ° |
| IP védettségi szint | IP51 szabványos slave-ek |
| Névleges sebesség | 5000 rpm esetén LXM32.U90M2 -3 A, 230 V, egyfázisú |
| Motorfeszültség-esési együttható | 1 |
| Rt mágnes hőmérséklet | 20 °C |
| Együttható 1_5 | 1.5E-29 N.m/rpm5 |
| Együttható 1_6 | 0 N.m/rpm6 |
| Együttható 1_3 | 7.23675596E-22 N.m/rpm3 |
| Együttható 1_4 | -1.56043E-25 N.m/rpm4 |
| Készülék rövid neve | BSH |
| Együttható 1_1 | -1.66666666653507E-05 N.m/rpm |
| Együttható 1_2 | -1.570084489146E-18 N.m/rpm² |
| Folyamatos lassulási nyomaték | 1.3 N.m esetén LXM32.U90M2 -3 A, 230 V, egyfázisú |
| Forró réz hőmérséklet | 120 °C |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×