Schneider Lexium BSH szervomotor, 55 mm, max 400 W, 1,05 Nm, IP50, retesszel, fék nélkül, Lexium 32 szervohajtáshoz BSH0553P12A1A
Bruttó 422 336 Ft
BSH0553P12A1A
Lexium BSH szervomotor, 55 mm, max 400 W, 1,05 Nm, IP50, retesszel, fék nélkül, Lexium 32 szervohajtáshoz
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A Schneider Electric BSH0553P12A1A egy ipari Lexium BSH szervomotor, amely precíziós mozgásvezérlési és automatizálási rendszerekhez készült. A motor peremmagassága 55 mm, teljesítménye 400 W, míg névleges nyomatéka 1,05 Nm. A Lexium 32 szervohajtással kompatibilis, amely pontos és gyors mozgásvezérlést biztosít. Az IP50 védettségi szint korlátozott por elleni védelmet nyújt, viszont nem biztosít vízállóságot, így száraz ipari környezetben alkalmazható. A reteszes kialakítás csökkenti a tengely holtjátékát, amely precízebb mozgásvezérlést eredményez. A fék nélküli kialakítás lehetővé teszi az egyszerűbb vezérlést és alacsonyabb energiafogyasztást, amely előnyt jelent az automatizált rendszerekben. A megfelelő vezérlési paraméterek beállításával hosszú távon is stabil és hatékony működés biztosítható.
| Állórész elektromos időállandó | 2.4 ms -20 °C |
| Rögzítés | közbenső tartó 2-ajtós szekrényben |
| Motorterek száma | 3 |
| Forgórész tehetetlenség | 0.134 kg.cm² |
| Motorpólusok száma | 6 |
| Maximális tengelyirányú erő Fa | 0,2 x Fr |
| Tartó fék | nincs |
| Szekunder tengely | szekunder tengelyvég nélkül |
| Termék vagy alkatrész típusa | szervomotor |
| Tengelyhossz | 20 mm |
| Fázisok hálózatszáma | három fázis |
| Hosszúság | 176.5 mm |
| Maximális áram Irms | 8.7 A esetén LXM15LD13M3 |
| Nettó súly | 1.76 kg |
| Méretezési referencia | BSH0553P |
| Gallér központ átmérője | 40 mm |
| Billentyű szélesség | 12 mm |
| Tengelyátmérő | 9 mm |
| Szerelőlyukak átmérője | 5.5 mm |
| Tengelyvég | ékelt |
| Elektromos csatlakozás | egyenes csatlakozó (hüvely) |
| Visszacsatolás típusa | többemenetű SinCos Hiperface |
| Állórész-ellenállás | 10.4 Ohm -20 °C |
| Termékcsalád kompatibilitása | Lexium 15 mozgásvezérlés |
| Állandó statikus áram | 1.7 A |
| Névleges nyomaték | 0.65 N.m esetén LXM32.U60N4 -1.5 A, 400 V, három fázis |
| Hálózati fázisok száma | 3 |
| Nyomatékállandó | 0.7 N.m/A -120 °C |
| Maximális állandó áram | 6.5 A |
| Szerelőlyukak körátmérője | 63 mm |
| Folyamatos teljesítmény | 0.97 W |
| Maximális mechanikai sebesség | 9000 rpm |
| Forró mágnes hőmérséklet | 100 °C |
| Kapcsolási frekvencia | 8 kHz |
| 2. szaturációs együttható | -0.0105602262905634 |
| 3. szaturációs együttható | -6.32605712037E-19 |
| 1. szaturációs együttható | 1.025108801551E-17 |
| Maximális radiális erő Fr | 190 N -8000 rpm |
| Vissza feszültség állandó | 41 V/krpm -120 °C |
| Gallér központ mélysége | 2 mm |
| Sebesség visszacsatolás felbontás | 131072 pont/ford x 4096 fordulat |
| Állórész-induktivitás | 25 mH -20 °C |
| Motor perem mérete | 55 mm |
| [Us] névleges tápfeszültség | 48 V |
| Névleges kimeneti teljesítmény | 400 W esetén LXM32.U60N4 -1.5 A, 400 V, három fázis |
| Csúcslassulási nyomaték | 3.5 N.m esetén LXM32.U60N4 -1.5 A, 48 V, három fázis |
| Szerelőlyukak száma | 4 |
| Termékkompatibilitás | LXM05AD10M2 -200...240 V egyfázisú |
| Hűtés típusa | semleges áramvezetés |
| Pontossági hiba [szögletes] | 1.4 ° |
| IP védettségi szint | IP51 szabványos slave-ek |
| Névleges sebesség | 6000 rpm esetén LXM32.U60N4 -1.5 A, 400 V, három fázis |
| Motorfeszültség-esési együttható | 1 |
| Rt mágnes hőmérséklet | 20 °C |
| Együttható 1_5 | 2.4E-29 N.m/rpm5 |
| Együttható 1_6 | 0 N.m/rpm6 |
| Együttható 1_3 | 1.186198773E-21 N.m/rpm3 |
| Együttható 1_4 | -2.5023E-25 N.m/rpm4 |
| Együttható 1_1 | -1.87500000003E-05 N.m/rpm |
| Készülék rövid neve | BSH |
| Együttható 1_2 | -2.567453870888E-18 N.m/rpm² |
| Folyamatos lassulási nyomaték | 1.05 N.m esetén LXM32.U60N4 -1.5 A, 48 V, három fázis |
| Forró réz hőmérséklet | 120 °C |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×