Schneider Lexium BSH szervomotor, 55 mm, max 400 W, 0,8 Nm, IP50, retesz nélkül, fék nélkül, Lexium 32 szervohajtáshoz BSH0552P01A1A
Bruttó 302 700 Ft
BSH0552P01A1A
Lexium BSH szervomotor, 55 mm, max 400 W, 0,8 Nm, IP50, retesz nélkül, fék nélkül, Lexium 32 szervohajtáshoz
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A Schneider Electric BSH0552P01A1A egy nagyobb teljesítményű Lexium BSH sorozatú szervomotor, amelyet ipari mozgásvezérlési alkalmazásokhoz terveztek. A motor peremmagassága 55 mm, maximális teljesítménye 400 W, névleges nyomatéka pedig 0,8 Nm. A Lexium 32 szervohajtással kompatibilis, amely pontos és dinamikus mozgásvezérlést biztosít. Az IP50 védettségi szint részleges porvédelmet nyújt, viszont nem biztosít vízállóságot, ezért a motor kizárólag száraz ipari környezetben alkalmazható. A retesz nélküli és fék nélküli kialakítás csökkenti a rendszer tehetetlenségét, amely gyorsabb válaszidőt és precízebb mozgásvezérlést eredményez. A Lexium 32 szervohajtással optimalizált működési frekvencia biztosítja a stabil és megbízható teljesítményt ipari környezetben.
| Állórész elektromos időállandó | 2.03 ms -20 °C |
| Rögzítés | közbenső tartó 2-ajtós szekrényben |
| Motorterek száma | 2 |
| Forgórész tehetetlenség | 0.096 kg.cm² |
| Motorpólusok száma | 6 |
| Maximális tengelyirányú erő Fa | 0,2 x Fr |
| Tartó fék | nincs |
| Szekunder tengely | szekunder tengelyvég nélkül |
| Termék vagy alkatrész típusa | szervomotor |
| Tengelyhossz | 20 mm |
| Fázisok hálózatszáma | három fázis |
| Hosszúság | 154.4 mm |
| Maximális áram Irms | 5.9 A esetén LXM15LD13M3 |
| Nettó súly | 1.5 kg |
| Méretezési referencia | BSH0552P |
| Gallér központ átmérője | 40 mm |
| Tengelyátmérő | 9 mm |
| Szerelőlyukak átmérője | 5.5 mm |
| Tengelyvég | leágazásmentes |
| Elektromos csatlakozás | egyenes csatlakozó (hüvely) |
| Visszacsatolás típusa | egymenetű SinCos Hiperface |
| Állórész-ellenállás | 17.4 Ohm -20 °C |
| Termékcsalád kompatibilitása | Lexium 15 |
| Állandó statikus áram | 1.2 A |
| Névleges nyomaték | 0.65 N.m esetén LXM32.U60N4 -1.5 A, 400 V, három fázis |
| Hálózati fázisok száma | 3 |
| Nyomatékállandó | 0.7 N.m/A -120 °C |
| Maximális állandó áram | 4.8 A |
| Szerelőlyukak körátmérője | 63 mm |
| Folyamatos teljesítmény | 0.67 W |
| Maximális mechanikai sebesség | 9000 rpm |
| Forró mágnes hőmérséklet | 100 °C |
| Kapcsolási frekvencia | 8 kHz |
| 2. szaturációs együttható | -0.011712631937351 |
| 3. szaturációs együttható | -2.73170648379E-19 |
| 1. szaturációs együttható | 3.853143882407E-18 |
| Maximális radiális erő Fr | 190 N -7000 rpm |
| Vissza feszültség állandó | 40 V/krpm -120 °C |
| Gallér központ mélysége | 2 mm |
| Sebesség visszacsatolás felbontás | 131072 pont/ford |
| Állórész-induktivitás | 35.3 mH -20 °C |
| Motor perem mérete | 55 mm |
| [Us] névleges tápfeszültség | 48 V |
| Névleges kimeneti teljesítmény | 400 W esetén LXM32.U60N4 -1.5 A, 400 V, három fázis |
| Csúcslassulási nyomaték | 2.5 N.m esetén LXM32.U60N4 -1.5 A, 400 V, három fázis |
| Szerelőlyukak száma | 4 |
| Termékkompatibilitás | LXM05AD10M2 -200...240 V egyfázisú |
| Hűtés típusa | semleges áramvezetés |
| Pontossági hiba [szögletes] | 1.4 ° |
| IP védettségi szint | IP51 szabványos slave-ek |
| Névleges sebesség | 6000 rpm esetén LXM32.U60N4 -1.5 A, 400 V, három fázis |
| Motorfeszültség-esési együttható | 1 |
| Rt mágnes hőmérséklet | 20 °C |
| Együttható 1_5 | 0 N.m/rpm5 |
| Együttható 1_6 | 0 N.m/rpm6 |
| Együttható 1_3 | -4.0798742E-23 N.m/rpm3 |
| Együttható 1_4 | 9.063E-27 N.m/rpm4 |
| Együttható 1_1 | -1.00000000000595E-05 N.m/rpm |
| Készülék rövid neve | BSH |
| Együttható 1_2 | 8.2332512708E-20 N.m/rpm² |
| Folyamatos lassulási nyomaték | 0.8 N.m esetén LXM32.U60N4 -1.5 A, 400 V, három fázis |
| Forró réz hőmérséklet | 120 °C |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×