Schneider Lexium BSH szervomotor, 55 mm, max 400 W, 0,8 Nm, IP50, retesszel, fékkel, Lexium 32 szervohajtáshoz BSH0552P11F1A
Bruttó 379 139 Ft
BSH0552P11F1A
Lexium BSH szervomotor, 55 mm, max 400 W, 0,8 Nm, IP50, retesszel, fékkel, Lexium 32 szervohajtáshoz
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A Schneider Electric BSH0552P11F1A egy precíz Lexium BSH szervomotor, amelyet ipari automatizálási és mozgásvezérlési alkalmazásokhoz terveztek. A motor peremmagassága 55 mm, teljesítménye 400 W, míg névleges nyomatéka 0,8 Nm. A Lexium 32 szervohajtással kompatibilis, amely pontos és gyors pozicionálást biztosít az ipari alkalmazások számára. Az IP50 védettségi szint részleges por elleni védelmet biztosít, viszont nem nyújt vízállóságot, ezért a motor kizárólag száraz ipari környezetben alkalmazható. A reteszes kialakítás lehetővé teszi a tengely stabilizálását, amely precízebb vezérlést eredményez dinamikus mozgásokat igénylő alkalmazásokban. A beépített fék áramtalanított állapotban stabilan tartja a tengelyt, ezáltal növelve a biztonságot és stabilitást, különösen függőleges tengelyirányú mozgásoknál. A Lexium 32 szervohajtással optimalizált működési frekvencia biztosítja az egyenletes teljesítményt és a hosszú élettartamot ipari alkalmazásokban.
| Állórész elektromos időállandó | 2.03 ms -20 °C |
| Tartó nyomaték | 0.8 N.m lyuk |
| Rögzítés | közbenső tartó 2-ajtós szekrényben |
| Motorterek száma | 2 |
| Forgórész tehetetlenség | 0.1173 kg.cm² |
| Motorpólusok száma | 6 |
| Maximális tengelyirányú erő Fa | 0,2 x Fr |
| Tartó fék | van |
| Szekunder tengely | szekunder tengelyvég nélkül |
| Termék vagy alkatrész típusa | szervomotor |
| Tengelyhossz | 20 mm |
| Fázisok hálózatszáma | három fázis |
| Hosszúság | 181 mm |
| Maximális áram Irms | 5.9 A esetén LXM15LD13M3 |
| Nettó súly | 1.6 kg |
| Méretezési referencia | BSH0552P |
| Gallér központ átmérője | 40 mm |
| Billentyű szélesség | 12 mm |
| Tengelyátmérő | 9 mm |
| Szerelőlyukak átmérője | 5.5 mm |
| Tengelyvég | ékelt |
| Elektromos csatlakozás | egyenes csatlakozó (hüvely) |
| Visszacsatolás típusa | egymenetű SinCos Hiperface |
| Állórész-ellenállás | 17.4 Ohm -20 °C |
| Termékcsalád kompatibilitása | Lexium 15 |
| Állandó statikus áram | 1.2 A |
| Névleges nyomaték | 0.65 N.m esetén LXM32.U60N4 -1.5 A, 400 V, három fázis |
| Hálózati fázisok száma | 3 |
| Nyomatékállandó | 0.7 N.m/A -120 °C |
| Maximális állandó áram | 4.8 A |
| Szerelőlyukak körátmérője | 63 mm |
| Folyamatos teljesítmény | 0.67 W |
| Maximális mechanikai sebesség | 9000 rpm |
| Forró mágnes hőmérséklet | 100 °C |
| Kapcsolási frekvencia | 8 kHz |
| 2. szaturációs együttható | -0.011712631937351 |
| 3. szaturációs együttható | -2.73170648379E-19 |
| 1. szaturációs együttható | 3.853143882407E-18 |
| Maximális radiális erő Fr | 190 N -7000 rpm |
| Vissza feszültség állandó | 40 V/krpm -120 °C |
| Gallér központ mélysége | 2 mm |
| Sebesség visszacsatolás felbontás | 131072 pont/ford |
| Fékbehúzó teljesítmény | 10 W |
| Állórész-induktivitás | 35.3 mH -20 °C |
| Motor perem mérete | 55 mm |
| [Us] névleges tápfeszültség | 48 V |
| Névleges kimeneti teljesítmény | 400 W esetén LXM32.U60N4 -1.5 A, 400 V, három fázis |
| Csúcslassulási nyomaték | 2.5 N.m esetén LXM32.U60N4 -1.5 A, 400 V, három fázis |
| Szerelőlyukak száma | 4 |
| Termékkompatibilitás | LXM05AD10M2 -200...240 V egyfázisú |
| Hűtés típusa | semleges áramvezetés |
| Pontossági hiba [szögletes] | 1.4 ° |
| IP védettségi szint | IP51 szabványos slave-ek |
| Névleges sebesség | 6000 rpm esetén LXM32.U60N4 -1.5 A, 400 V, három fázis |
| Motorfeszültség-esési együttható | 1 |
| Rt mágnes hőmérséklet | 20 °C |
| Együttható 1_5 | 0 N.m/rpm5 |
| Együttható 1_6 | 0 N.m/rpm6 |
| Együttható 1_3 | -4.0798742E-23 N.m/rpm3 |
| Együttható 1_4 | 9.063E-27 N.m/rpm4 |
| Készülék rövid neve | BSH |
| Együttható 1_1 | -1.00000000000595E-05 N.m/rpm |
| Együttható 1_2 | 8.2332512708E-20 N.m/rpm² |
| Folyamatos lassulási nyomaték | 0.8 N.m esetén LXM32.U60N4 -1.5 A, 400 V, három fázis |
| Forró réz hőmérséklet | 120 °C |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×