Schneider Lexium BSH szervomotor, 55 mm, max 300 W, 0,5 Nm, IP65, retesszel, fékkel, Lexium 32 szervohajtáshoz BSH0551P31F2A
Bruttó 375 527 Ft
BSH0551P31F2A
Lexium BSH szervomotor, 55 mm, max 300 W, 0,5 Nm, IP65, retesszel, fékkel, Lexium 32 szervohajtáshoz
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A Schneider Electric BSH0551P31F2A egy precíz Lexium BSH sorozatú szervomotor, amelyet ipari automatizálási rendszerek számára terveztek. A motor peremmagassága 55 mm, teljesítménye 300 W, míg névleges nyomatéka 0,5 Nm. A Lexium 32 szervohajtással való kompatibilitás gyors és pontos mozgásvezérlést biztosít az ipari környezetben. Az IP65 védettség teljes por elleni védelmet nyújt és ellenáll az alacsony nyomású vízsugárnak, így akár poros vagy enyhén nedves környezetben is alkalmazható. A beépített retesz stabilabb tengelyirányú mozgást tesz lehetővé, miközben a fék áramtalanított állapotban stabilan rögzíti a tengelyt, ezáltal növelve a biztonságot és stabilitást különösen függőleges mozgásokat igénylő rendszerekben. A Lexium 32 szervohajtással optimalizált működési frekvencia biztosítja a megbízható teljesítményt és a hosszú élettartamot ipari alkalmazásokban.
| Állórész elektromos időállandó | 1.09 ms -20 °C |
| Tartó nyomaték | 0.8 N.m lyuk |
| Rögzítés | közbenső tartó 2-ajtós szekrényben |
| Motorterek száma | 1 |
| Forgórész tehetetlenség | 0.083 kg.cm² |
| Motorpólusok száma | 6 |
| Maximális tengelyirányú erő Fa | 0,2 x Fr |
| Tartó fék | van |
| Szekunder tengely | szekunder tengelyvég nélkül |
| Termék vagy alkatrész típusa | szervomotor |
| Tengelyhossz | 20 mm |
| Fázisok hálózatszáma | három fázis |
| Hosszúság | 159 mm |
| Maximális áram Irms | 3.5 A esetén LXM15LD13M3 |
| Nettó súly | 1.3 kg |
| Méretezési referencia | BSH0551P |
| Gallér központ átmérője | 40 mm |
| Billentyű szélesség | 12 mm |
| Tengelyátmérő | 9 mm |
| Szerelőlyukak átmérője | 5.5 mm |
| Tengelyvég | ékelt |
| Elektromos csatlakozás | csavaros-szorítós kapcsok |
| Visszacsatolás típusa | egymenetű SinCos Hiperface |
| Állórész-ellenállás | 41.8 Ohm -20 °C |
| Termékcsalád kompatibilitása | Lexium 32i |
| Állandó statikus áram | 0.73 A |
| Névleges nyomaték | 0.48 N.m esetén LXM32.U60N4 -1.5 A, 400 V, három fázis |
| Hálózati fázisok száma | 3 |
| Nyomatékállandó | 0.7 N.m/A -120 °C |
| Maximális állandó áram | 2.9 A |
| Szerelőlyukak körátmérője | 63 mm |
| Folyamatos teljesítmény | 0.45 W |
| Maximális mechanikai sebesség | 9000 rpm |
| Forró mágnes hőmérséklet | 100 °C |
| Kapcsolási frekvencia | 8 kHz |
| 2. szaturációs együttható | -0.0109529324744586 |
| 3. szaturációs együttható | -1.39460804699E-18 |
| 1. szaturációs együttható | 2.6842610553939E-17 |
| Maximális radiális erő Fr | 170 N -8000 rpm |
| Vissza feszültség állandó | 40 V/krpm -120 °C |
| Gallér központ mélysége | 2 mm |
| Sebesség visszacsatolás felbontás | 131072 pont/ford |
| Fékbehúzó teljesítmény | 10 W |
| Állórész-induktivitás | 71.5 mH -20 °C |
| Motor perem mérete | 55 mm |
| [Us] névleges tápfeszültség | 48 V |
| Névleges kimeneti teljesítmény | 300 W esetén LXM32.U60N4 -1.5 A, 400 V, három fázis |
| Csúcslassulási nyomaték | 1.5 N.m esetén LXM32.U60N4 -1.5 A, 400 V, három fázis |
| Szerelőlyukak száma | 4 |
| Termékkompatibilitás | LXM15LD13M3 -230 V egyfázisú |
| Hűtés típusa | semleges áramvezetés |
| Pontossági hiba [szögletes] | 1.4 ° |
| IP védettségi szint | IP65 szabványos slave-ek |
| Névleges sebesség | 6000 rpm esetén LXM32.U60N4 -1.5 A, 400 V, három fázis |
| Motorfeszültség-esési együttható | 1 |
| Rt mágnes hőmérséklet | 20 °C |
| Együttható 1_5 | -9E-30 N.m/rpm5 |
| Együttható 1_6 | 0 N.m/rpm6 |
| Együttható 1_3 | -4.76888496E-22 N.m/rpm3 |
| Együttható 1_4 | 9.908E-26 N.m/rpm4 |
| Készülék rövid neve | BSH |
| Együttható 1_1 | -2.50000000086709E-06 N.m/rpm |
| Együttható 1_2 | 1.052522899719E-18 N.m/rpm² |
| Folyamatos lassulási nyomaték | 0.5 N.m esetén LXM32.U60N4 -1.5 A, 400 V, három fázis |
| Forró réz hőmérséklet | 120 °C |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×