Schneider Lexium BSH szervomotor, 40 mm, max 275 W, 0,38 Nm, IP65, retesz nélkül, fékkel, Lexium 32 szervohajtáshoz BSH0402P27F2A
Bruttó 466 090 Ft
BSH0402P27F2A
Lexium BSH szervomotor, 40 mm, max 275 W, 0,38 Nm, IP65, retesz nélkül, fékkel, Lexium 32 szervohajtáshoz
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A Schneider Electric BSH0402P27F2A egy Lexium BSH szervomotor, amely a Lexium 32 szervohajtásokhoz készült. Ez a modell 40 mm-es peremmérettel rendelkezik, maximális teljesítménye 275 W, névleges nyomatéka 0,38 Nm, és névleges fordulatszáma 9000 fordulat/perc. Az IP65 védettségi besorolás azt jelenti, hogy a motor teljes mértékben védett por ellen (6-os érték), valamint védett a vízsugár ellen bármilyen irányból (5-ös érték). Ez a változat retesz nélküli és fékes kivitelű. A tápfeszültsége 400 V AC.
| Maximális állandó áram | 1.5 A |
| Szerelőlyukak körátmérője | 46 mm |
| Folyamatos teljesítmény | 398 W |
| Maximális mechanikai sebesség | 10000 rpm |
| Forró mágnes hőmérséklet | 100 °C |
| Kapcsolási frekvencia | 8 kHz |
| 2. szaturációs együttható | -0.0138447370049605 |
| 3. szaturációs együttható | 0.00146162640340561 |
| 1. szaturációs együttható | -0.0070553975786674 |
| Állórész elektromos időállandó | 1.1 ms -20 °C |
| Tartó nyomaték | 0.4 N.m lyuk |
| Rögzítés | közbenső tartó 2-ajtós szekrényben |
| Motorterek száma | 2 |
| Forgórész tehetetlenség | 0.0588 kg.cm² |
| Motorpólusok száma | 10 |
| Vissza feszültség állandó | 18 V/krpm -20 °C |
| Maximális tengelyirányú erő Fa | 0,2 x Fr |
| Gallér központ mélysége | 2.5 mm |
| Tartó fék | van |
| Sebesség visszacsatolás felbontás | 32768 points/turn x 4096 turns |
| Szekunder tengely | szekunder tengelyvég nélkül |
| Termék vagy alkatrész típusa | szervomotor |
| Tengelyhossz | 25 mm |
| Fékbehúzó teljesítmény | 5.8 W |
| Fázisok hálózatszáma | három fázis |
| Hosszúság | 119.4 mm |
| Maximális áram Irms | 6 A esetén LXM32.U60N4 -48 V |
| Nettó súly | 0.8 kg |
| Méretezési referencia | BSH0402P |
| Gallér központ átmérője | 30 mm |
| Állórész-induktivitás | 12.8 mH -20 °C |
| Motor perem mérete | 40 mm |
| [Us] névleges tápfeszültség | 400 V |
| Névleges kimeneti teljesítmény | 275 W esetén LXM32.U60N4 -1.5 A, 48 V, három fázis |
| Csúcslassulási nyomaték | 1.37 N.m esetén LXM32.U60N4 -1.5 A, 48 V, három fázis |
| Szerelőlyukak száma | 4 |
| Tengelyátmérő | 8 mm |
| Szerelőlyukak átmérője | 4.5 mm |
| Hűtés típusa | semleges áramvezetés |
| Pontossági hiba [szögletes] | 0.08 ° |
| IP védettségi szint | IP65 szabványos slave-ek |
| Tengelyvég | simatengely |
| Névleges sebesség | 9000 rpm esetén LXM32.U60N4 -1.5 A, 48 V, három fázis |
| Elektromos csatlakozás | csavaros-szorítós kapcsok |
| Visszacsatolás típusa | többemenetű SinCos Hiperface |
| Állórész-ellenállás | 11.6 Ohm -20 °C |
| Együttható 2_0 | 0.030927813371642 N.m |
| Együttható 2_1 | 2.11111111111111E-06 N.m/rpm |
| Termékcsalád kompatibilitása | Lexium 32i |
| Állandó statikus áram | 1.5 A |
| Motorfeszültség-esési együttható | 1 |
| Névleges nyomaték | 0.292 N.m esetén LXM32.U60N4 -1.5 A, 48 V, három fázis |
| Rt mágnes hőmérséklet | 20 °C |
| Hálózati fázisok száma | 3 |
| Együttható 1_5 | 0 N.m/rpm5 |
| Együttható 1_6 | 0 N.m/rpm6 |
| Együttható 1_3 | 0 N.m/rpm3 |
| Együttható 1_4 | 0 N.m/rpm4 |
| Készülék rövid neve | BSH |
| Együttható 1_1 | -8.085E-06 N.m/rpm |
| Együttható 1_2 | 0 N.m/rpm² |
| Nyomatékállandó | 0.253 N.m/A -120 °C |
| Folyamatos lassulási nyomaték | 0.38 N.m esetén LXM32.U60N4 -1.5 A, 48 V, három fázis |
| Forró réz hőmérséklet | 120 °C |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×