Schneider Lexium BSH szervomotor, 40 mm, max 275 W, 0,38 Nm, IP50, retesszel, fék nélkül, Lexium 32 szervohajtáshoz BSH0402P17A2A
Bruttó 381 486 Ft
BSH0402P17A2A
Lexium BSH szervomotor, 40 mm, max 275 W, 0,38 Nm, IP50, retesszel, fék nélkül, Lexium 32 szervohajtáshoz
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A Schneider Electric BSH0402P17A2A egy másik Lexium BSH szervomotor, amely szintén a Lexium 32 szervohajtásokhoz készült. Ez a modell 40 mm-es peremmérettel rendelkezik, maximális teljesítménye 275 W, névleges nyomatéka 0,38 Nm, és névleges fordulatszáma 9000 fordulat/perc. Az IP50 védettségi besorolás azt jelenti, hogy a motor védett a por ellen, de nem védett a víz behatolása ellen. Ez a változat reteszes és fék nélküli kivitelű. A tápfeszültsége 400 V AC.
| Állórész elektromos időállandó | 1.1 ms -20 °C |
| Rögzítés | közbenső tartó 2-ajtós szekrényben |
| Motorterek száma | 2 |
| Forgórész tehetetlenség | 0.0419 kg.cm² |
| Motorpólusok száma | 10 |
| Maximális tengelyirányú erő Fa | 0,2 x Fr |
| Tartó fék | nincs |
| Szekunder tengely | szekunder tengelyvég nélkül |
| Termék vagy alkatrész típusa | szervomotor |
| Tengelyhossz | 25 mm |
| Fázisok hálózatszáma | három fázis |
| Hosszúság | 93.4 mm |
| Maximális áram Irms | 6 A esetén LXM32.U60N4 -48 V |
| Nettó súly | 0.6 kg |
| Méretezési referencia | BSH0402P |
| Gallér központ átmérője | 30 mm |
| Billentyű szélesség | 12 mm |
| Tengelyátmérő | 8 mm |
| Szerelőlyukak átmérője | 4.5 mm |
| Tengelyvég | ékelt |
| Elektromos csatlakozás | csavaros-szorítós kapcsok |
| Visszacsatolás típusa | többemenetű SinCos Hiperface |
| Állórész-ellenállás | 11.6 Ohm -20 °C |
| Termékcsalád kompatibilitása | Lexium 32i |
| Állandó statikus áram | 1.5 A |
| Névleges nyomaték | 0.292 N.m esetén LXM32.U60N4 -1.5 A, 48 V, három fázis |
| Hálózati fázisok száma | 3 |
| Nyomatékállandó | 0.253 N.m/A -120 °C |
| Maximális állandó áram | 1.5 A |
| Szerelőlyukak körátmérője | 46 mm |
| Folyamatos teljesítmény | 398 W |
| Maximális mechanikai sebesség | 10000 rpm |
| Forró mágnes hőmérséklet | 100 °C |
| Kapcsolási frekvencia | 8 kHz |
| 2. szaturációs együttható | -0.0138447370049605 |
| 3. szaturációs együttható | 0.00146162640340561 |
| 1. szaturációs együttható | -0.0070553975786674 |
| Vissza feszültség állandó | 18 V/krpm -20 °C |
| Gallér központ mélysége | 2.5 mm |
| Sebesség visszacsatolás felbontás | 32768 points/turn x 4096 turns |
| Állórész-induktivitás | 12.8 mH -20 °C |
| Motor perem mérete | 40 mm |
| [Us] névleges tápfeszültség | 400 V |
| Névleges kimeneti teljesítmény | 275 W esetén LXM32.U60N4 -1.5 A, 48 V, három fázis |
| Csúcslassulási nyomaték | 1.37 N.m esetén LXM32.U60N4 -1.5 A, 48 V, három fázis |
| Szerelőlyukak száma | 4 |
| Hűtés típusa | semleges áramvezetés |
| Pontossági hiba [szögletes] | 0.08 ° |
| IP védettségi szint | IP51 szabványos slave-ek |
| Névleges sebesség | 9000 rpm esetén LXM32.U60N4 -1.5 A, 48 V, három fázis |
| Együttható 2_0 | 0.030927813371642 N.m |
| Együttható 2_1 | 2.11111111111111E-06 N.m/rpm |
| Motorfeszültség-esési együttható | 1 |
| Rt mágnes hőmérséklet | 20 °C |
| Együttható 1_5 | 0 N.m/rpm5 |
| Együttható 1_6 | 0 N.m/rpm6 |
| Együttható 1_3 | 0 N.m/rpm3 |
| Együttható 1_4 | 0 N.m/rpm4 |
| Együttható 1_1 | -8.085E-06 N.m/rpm |
| Készülék rövid neve | BSH |
| Együttható 1_2 | 0 N.m/rpm² |
| Folyamatos lassulási nyomaték | 0.38 N.m esetén LXM32.U60N4 -1.5 A, 48 V, három fázis |
| Forró réz hőmérséklet | 120 °C |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×