Schneider Lexium BSH szervomotor, 140 mm, max 3400 W, 19,5 Nm, IP50, retesszel, fék nélkül, Lexium 32 szervohajtáshoz BSH1402P12A2A
Bruttó 818 792 Ft
BSH1402P12A2A
Lexium BSH szervomotor, 140 mm, max 3400 W, 19,5 Nm, IP50, retesszel, fék nélkül, Lexium 32 szervohajtáshoz
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A Schneider Electric BSH1402P12A2A Lexium BSH szervomotor egy 140 mm-es peremméretű ipari motor, amely 3400 W maximális teljesítményt és 19,5 Nm névleges nyomatékot kínál, miközben maximális mechanikai sebessége 4000 fordulat/perc (rpm). A háromfázisú motor 400 V vagy 480 V tápfeszültséggel működik, és IP50 védettségi besorolású, így megfelelő porvédelmet biztosít, de nem vízálló. A reteszes kialakítás stabil tengelykapcsolatot és pontos nyomatékátvitelt biztosít, míg a fék nélküli kivitel lehetővé teszi a folyamatos mozgásvezérlést olyan alkalmazásokban, ahol nincs szükség a tengely rögzítésére. A Lexium 32 szervohajtással való kompatibilitás garantálja a zökkenőmentes integrációt és a precíz vezérlést.
| Állórész elektromos időállandó | 12.33 ms -20 °C |
| Rögzítés | közbenső tartó 2-ajtós szekrényben |
| Motorterek száma | 2 |
| Forgórész tehetetlenség | 12.68 kg.cm² |
| Motorpólusok száma | 10 |
| Maximális tengelyirányú erő Fa | 0,2 x Fr |
| Tartó fék | nincs |
| Szekunder tengely | szekunder tengelyvég nélkül |
| Termék vagy alkatrész típusa | szervomotor |
| Tengelyhossz | 50 mm |
| Fázisok hálózatszáma | három fázis |
| Hosszúság | 272.5 mm |
| Maximális áram Irms | 44.1 A esetén LXM15LD28M3 |
| Nettó súly | 16.6 kg |
| Méretezési referencia | BSH1402P |
| Gallér központ átmérője | 130 mm |
| Tengelyátmérő | 24 mm |
| Szerelőlyukak átmérője | 11 mm |
| Tengelyvég | leágazásmentes |
| Elektromos csatlakozás | csavaros-szorítós kapcsok |
| Visszacsatolás típusa | többemenetű SinCos Hiperface |
| Állórész-ellenállás | 0.6 Ohm -20 °C |
| Termékcsalád kompatibilitása | Lexium 15 mozgásvezérlés |
| Állandó statikus áram | 13.2 A |
| Névleges nyomaték | 8 N.m esetén LXM15MD40N4, 48 V, három fázis |
| Hálózati fázisok száma | 3 |
| Nyomatékállandó | 1.47 N.m/A -120 °C |
| Maximális állandó áram | 44.1 A |
| Szerelőlyukak körátmérője | 165 mm |
| Folyamatos teljesítmény | 4.2 W |
| Maximális mechanikai sebesség | 4000 rpm |
| Forró mágnes hőmérséklet | 100 °C |
| Kapcsolási frekvencia | 4 kHz |
| 2. szaturációs együttható | -0.00333676022738165 |
| 3. szaturációs együttható | 8.9858765914E-20 |
| 1. szaturációs együttható | -1.599486033275E-18 |
| Maximális radiális erő Fr | 1680 N -3000 rpm |
| Vissza feszültség állandó | 101 V/krpm -120 °C |
| Gallér központ mélysége | 3.5 mm |
| Sebesség visszacsatolás felbontás | 131072 pont/ford |
| Állórész-induktivitás | 7.4 mH -20 °C |
| Motor perem mérete | 140 mm |
| [Us] névleges tápfeszültség | 48 V |
| Névleges kimeneti teljesítmény | 2350 W esetén LXM05AD42M3X, 200...480 V, három fázis |
| Csúcslassulási nyomaték | 28.71 N.m esetén LXM15LD28M3, 230 V, három fázis |
| Szerelőlyukak száma | 4 |
| Termékkompatibilitás | LXM05AD42M3X -200...240 V három fázis |
| Hűtés típusa | semleges áramvezetés |
| Pontossági hiba [szögletes] | 1.4 ° |
| IP védettségi szint | IP51 szabványos slave-ek |
| Névleges sebesség | 1500 rpm esetén LXM05AD42M3X, 200...480 V, három fázis |
| Motorfeszültség-esési együttható | 1 |
| Rt mágnes hőmérséklet | 20 °C |
| Együttható 1_5 | -6.45E-27 N.m/rpm5 |
| Együttható 1_6 | 0 N.m/rpm6 |
| Együttható 1_3 | -5.8201009943E-20 N.m/rpm3 |
| Együttható 1_4 | 2.8579137E-23 N.m/rpm4 |
| Készülék rövid neve | BSH |
| Együttható 1_1 | -0.0024000000000175 N.m/rpm |
| Együttható 1_2 | 5.3298465842116E-17 N.m/rpm² |
| Folyamatos lassulási nyomaték | 19.5 N.m esetén LXM15MD40N4, 400 V, három fázis |
| Forró réz hőmérséklet | 120 °C |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×